سیستم یکپارچه سفارشی سازی خودرو کافی نیست


رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: وزارت صمت با ارسال پیامی اقدامات خود را توجیه کرد اما به دلیل مشکلی که در این زمینه برای مردم پیش آمد، سازمان بازرسی وارد عمل شد.

به گزارش فارسی خودرو به نقل از تابناک، ذبیح الله خدیان روز گذشته در نشست خبری درباره هشدار سازمان بازرسی به وزارت صمت در مورد نقص در سیستم یکپارچه خودرو و اینکه آیا این نهاد نظارتی از پاسخ این دستگاه رضایت دارند، گفت: وزارت سایلنس از راه اندازی سامانه فروش خودرو و ثبت نام چند هزار نفر در این سامانه خبر داد، اما پس از آن که چند هزار نفر از آنها پس از مشخص شدن ذخیره بودن و برنده اصلی نبودن آن ها اعلام کردند که خشم مردم را برانگیخت.
خدیان ادامه داد: قبل از ثبت نام و قرعه کشی اعلام کردیم که این سامانه کافی نیست و تذکرات لازم داده شد و وزارت صمت پاسخ داد. این موضوع در دستور کار بازرس کل ذیصلاح قرار دارد و امیدواریم زیرساخت ها و اقدامات لازم قبل از تصمیم گیری و اقدام صورت گیرد تا شاهد نارضایتی عمومی و سایر مشکلات نباشیم.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور اضافه کرد: وزارت صمت با ارسال پیامی اقدامات خود را توجیه کرد اما به دلیل مشکلی که در این زمینه برای مردم پیش آمد، سازمان بازرسی وارد عمل شد.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر برخورد با عملکرد مسئولان گفت: اگر مسئولان در مدت تصدی خود به وظایف قانونی خود عمل نکنند با آنها برخورد می شود.
وی ادامه داد: ابتدا از همه دستگاه ها خواستیم اقدامات خود را به اطلاع عموم برسانند که البته این گزارش ها را بررسی خواهیم کرد.