سوپ شستشو با چربی معروف: به سبک کتو


چربی های سالم فوق ستاره تغذیه جدید هستند.

محبوبیت رژیم کتوژنیک به دلیل اثرات لاغری قوی آن بسیار قابل توجه است. “کتو” یک رژیم غذایی پرچرب ، کم پروتئین و کم کربوهیدرات است که بدن را به جای کربوهیدرات ها به چربی های سوزاننده به عنوان سوخت اصلی تبدیل می کند. این رژیم غذایی ده ها سال است که برای درمان تشنج مورد استفاده پزشکی قرار می گیرد ، اما اکنون به دلیل فواید سلامتی فراوان شناخته شده است.

شاید شما وبلاگ های من را خوانده باشید و بدانید که من Keto را برای رژیم های طولانی مدت ، به ویژه برای زنان ، توصیه نمی کنم (در اینجا توضیحات کامل را ارائه می دهم). با این حال ، من معتقدم که کتو ممکن است جایی برای نتایج کوتاه مدت هیجان انگیز داشته باشد. چربی های سالم و ضروری مغز شما را تغذیه می کنند ، چربی های شکم را می سوزانند و سطح هورمون های سالم ، اشتها و قند خون را تحریک می کنند در حالی که شما را در برابر استرس محافظت می کند. چه چیزی را نباید در همه اینها دوست داشت؟

سوپ سم زدایی My New Fat Flush (سبک کتو) از ترکیبی دلچسب از سبزیجات دلچسب ، پروتئین قوی ، ادویه جات گرم کننده و شیر نارگیل پرچرب و خوشمزه ، همراه با آووکادو ، در ترکیب عالی تهیه شده است. ، بسیار موفق و بسیار منحصر به فرد.

این یک دستور العمل ساده است که به شما کمک می کند کنترل وزن طولانی مدت را شروع کنید و از همه مهمتر ، نتایج به خودی خود صحبت می کنند. خواننده از: مجله Woman’s World (جایی که من برای اولین بار دستور تهیه سوپ چربی اصلی خود را ارائه کردم) 11 کیلوگرم را در یک هفته و 10 کیلوگرم دیگر را فقط در 10 روز کاهش دادم! دیگران 6 ، 7 ، حتی 11 کیلوگرم در عرض یک هفته وزن کم کردند.

با چنین نتایج خوبی ، این هیچ راز نیست که چرا این سوپ سم زدایی “One Pot Wonder” بهترین راز برای افرادی است که رژیم می گیرند.

لاغری باران کامل است عناصر مشمول:

  • ادویه جات پر از طعم های گرم کننده و خاکی مانند گشنیز ، زردچوبه و زیره (موجود در پودر کاری) به دستگاه گوارش ، تسکین تورم و گاز شکم و تسکین میگرن و سردرد کمک می کند.
  • سبزیجات تازه سرشار از ویتامین ها ، نیازهای تغذیه ای بدن را برآورده می کنند و همچنین آنتی اکسیدان هایی که از سلول ها محافظت می کنند و روند پیری را کند می کنند.
  • پروتئین بدون چربی (مانند گوشت گاو ، بوقلمون یا مرغ) یک عنصر سازنده مهم برای استخوان ها ، ماهیچه ها ، غضروف ها ، پوست و خون است.
  • شیر نارگیل کتوژنیک چربی سوز و آووکادوی سالم انواع مناسب چربی های سالم را برای کمک به بدن شما برای خلاص شدن از شر چربی های سرسختانه فراهم می کند!دیدگاهتان را بنویسید