سوء استفاده از بازپرداخت Steam باعث شده است تا تابستان ۵۸ توسعه دهنده Emika Games تصمیم به توقف آن بگیرد


Emika Games، با نام مستعار Alexander Reshetnikov، پس از ادعای اینکه تعدادی از کاربران Steam از سیستم بازپرداخت دو ساعته فروشگاه برای آخرین انتشار مجدد خود سوء استفاده کرده‌اند، در حال بررسی ترک توسعه به‌طور نامحدود است. تابستان ۵۸.

تنظیم وضعیت در توییترتوسعه دهنده مستقل پیشنهادی تابستان ۵۸ بازپرداخت توسط “تعداد زیادی” از بازیکنان در Steam علیرغم دریافت نظرات مثبت، صرفاً به این دلیل که در بیش از ۲ ساعت کار نمی کند، بازپرداخت شد.

همانطور که مورد است، تابستان ۵۸ این بازی از زمان عرضه در ۲۱ جولای ۲۰۲۱ در Steam رتبه “بسیار مثبت” را دریافت کرده است و ۸۸ درصد از ۲۷۹ بررسی این بازی را ستایش کرده اند.

با وجود این استقبال گرم، Emeka گفت که آنها پول کافی برای پیشبرد پروژه بعدی خود کسب نکرده اند. روز به روز، به دلیل تعداد بالای بازپرداخت.

حقیقت این است که بازی من تابستان ۵۸ طبق استانداردهای Steam به دو ساعت زمان پخش نمی رسد. [Becasue of this, I’ve received] تعداد زیادی بازده بازی حتی با نقدهای مثبت و [haven’t earned enough] برای ایجاد یک بازی جدید

از اینکه از من حمایت کردید بسیار متشکرم. خیلی خوشحالم که بازی های من را دوست داشتید، اما از آن زمان [no means] برای انجام یک کار جدید، کار دیگری انجام خواهم داد.»

سیاست بازپرداخت Steam در حال حاضر به کاربران این امکان را می دهد که اگر عنوان کمتر از دو ساعت بازی شده باشد، تقریباً هر خریدی را درخواست بازپرداخت کنند، و Emika معتقد است که برخی تابستان ۵۸ بازیکنان با وجود تکمیل و لذت بردن از عنوان، از سیستم برای مطالبه پول خود سوء استفاده می کنند.

“شما می توانید تقریباً با هر خریدی در Steam درخواست بازپرداخت کنید – به هر دلیلی. رایانه شما ممکن است شرایط سخت افزاری را نداشته باشد؛ ممکن است یک بازی را اشتباهی خریداری کرده باشید؛ ممکن است عنوان را برای یک ساعت بازی کرده باشید و دوست نداشته باشید. در سیاست بازپرداخت Steam در زمان نوشتن این گزارش آمده است.

Valve خاطرنشان می کند که هرکسی که از سیستم سوء استفاده کند در آینده از مطالبه بازپرداخت جلوگیری می کند و تکرار می کند که “بازپرداخت برای از بین بردن خطر خرید عناوین در Steam طراحی شده است – نه به عنوان وسیله ای برای دریافت بازی های رایگان.”

از زمان انتشار بیانیه اولیه آنها، Emeka با پیام های حمایتی در رسانه های اجتماعی غرق شده است. در نتیجه، توسعه دهنده نشان داد که ممکن است در زمان خرابی تجدید نظر کند، اما دوباره خواستار بازپرداخت وجه شد تابستان ۵۸ بدون دلیل.

من می‌خواهم بازی‌هایی را بدون طولانی‌شدن مصنوعی بسازم [completion] بارها [players don’t] آنها در نهایت خسته می شوند، بنابراین کمتر از دو ساعت بیرون می روند. حدس می‌زنم متوجه شده‌اید که بازی‌های من مانند کتاب‌های داستان هستند، شبیه به این که می‌توانید یک فیلم تماشا کنید، نه یک سریال تلویزیونی.” توییت کردند.

من از کسانی که به بازی برگشتند به دلیل دوست نداشتنشان یا به دلیل مشکلات فنی ناراحت نیستم، اما اگر کسی تا آخر رفت و بازی را برگرداند، اما می توان آن را با این واقعیت مقایسه کرد که آنها تمام پیتزا را خوردند. ، اما آن را دوست نداشت و فقط جعبه و پول آنها را پس داد.”

توسعه‌دهنده بازی با Emika تماس گرفته است تا جزئیات بیشتری در مورد وضعیت دریافت کند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر