سلام! + کمی به روز رسانی – سارا گلدشتاین


سلام دوستان!

این یک عمر کوچک و به روز رسانی تجاری است ، امیدوارم از آن لذت ببرید!

از آنجا که من در 7 ماه گذشته عمدتا “آفلاین” بودم ، قبل از شروع دوباره ارسال ، چند مورد را می خواستم در مورد آنها صحبت کنم. مانند بسیاری از ما ، رابطه من با رسانه های اجتماعی و فضای آنلاین پیچیده است و دائما در حال تحول است. به عنوان یک صاحب مشاغل ، رسانه های اجتماعی اغلب بسیار مهم تلقی می شوند و می توانند عنصری مهم در ایجاد / اداره یک کسب و کار باشند. با این حال ، احساسات شخصی من مختل می شود و به نظر می رسد تعادل بسیار زیاد و دشوار است.

من خیلی ناخواسته در شبکه های اجتماعی استراحت کردم و همچنین در وبلاگم پست کردم. این به عنوان یک احساس افسرده کننده شروع شد که من از طریق رسانه های اجتماعی سهم مثبتی در زندگی مردم ندارم. من همیشه رسانه های اجتماعی را به عنوان گسترش فعالیت های خصوصی و کسب و کار سلامتی شرکتی خود و راهی در دسترس تر برای آموزش دیگران می دانم. در سال های اخیر ، این نیز راهی برای حفظ ارتباط با مشتریان و ایجاد روابط کاری معنی دار بوده است. با این وجود ، من به طور فزاینده ای از “سر و صداهای” آنلاین ، چه در زمینه تغذیه و چه فراتر از آن ، آگاه هستم و واقعاً نمی خواستم در این امر مشارکت منفی داشته باشم.

مدتی است که به این فکر می کنم که چگونه می خواهم در اینترنت ظاهر شوم. از آنجا که رسانه های اجتماعی منبع مهم مالی یا درآمد برای تجارت من نیست ، خوشبختانه وقت و مکان لازم برای فکر کردن را داشتم. این همچنین با این واقعیت ترکیب شده است که برنامه من اخیراً بسیار شلوغ است (بیشتر در پست!). من مشتاقانه منتظر ارسال مقاله در وبلاگم ، Twist & Sprout و بعداً در کانالهای رسانه های اجتماعی هستم. امیدوارم مباحث مهم مربوط به سلامتی ، رفاه ، غذا و تغذیه ، از جمله مسائل مربوط به برابری سلامت و قانون غذا را ادامه دهم. همچنین امیدوارم با تغییر چشم انداز رسانه های اجتماعی و توسعه من به عنوان یک فرد و یک تمرین کننده ، محتوای من همچنان تکامل یابد.

بنابراین در حال حاضر برخی از به روز رسانی واقعی.

در ماه جولای ، من در اتاق شخص را بستم. این تلخ بود ، زیرا واقعاً به نظر می رسید پایان یک دوران است ، اما در عین حال تسکین بزرگی است. خوب است که در یک فصل را ببندید و فصل دیگری را شروع کنید. من از راه دور کار می کردم و مشتریان را از طریق Zoom / Skype می دیدم و کارگاه های آموزشی آنلاین برگزار می کردم.

(تصویر بالا من را در حال حرکت در یک روز فوق العاده گرم نشان می دهد. یک روز من دفتر کارم را تمیز کردم و از رفتن به فصل جدید احساس خوشبختی و هیجان کردم.)

من همچنین به مدرسه می روم که زمان زیادی می برد. باز هم می گویم ، این یکی دیگر از دلایلی است که باعث قطع شبکه های اجتماعی من شده است. من برخی از موقعیت های داوطلبانه در رابطه با مدرسه را دارم ، به عنوان دستیار تحقیق کار می کنم و در پروژه های تحقیقاتی و تغذیه فوق برنامه نیز کار می کنم.

در یک یادداشت شخصی تر ، در کل یک تابستان / اوایل پاییز خوب بود. من تا آنجا که ممکن بود در خارج از شهر بودم و برخی از قایقرانی با قایق رانی و تعطیلات آخر هفته را با برخی از دوستان “حباب” منتخبم و شریکم انجام دادم. من و شریکم همچنین یک واحه کوچک در فضای باز در اولین بالکن خود ایجاد کردیم و باغ ظروف را آزمایش کردیم ، که واقعاً سرگرم کننده بود. این در واقع برای من سرگرمی زیادی (و برخی سبزیجات!) در تابستان و اوایل پاییز به ارمغان آورد.

در مورد مراحل زیر ، من برخی از زمینه ها را در زیر بیان کرده ام:

مشاوره تغذیه 1: 1: همه زمان ها بصورت آنلاین ، Zoom ، FaceTime ، Skype یا بصورت تلفنی می باشد. با خیال راحت بسته های ما را اینجا ببینید! همچنین می توانید برای ما ایمیلی به [email protected] ارسال کنید 🙂

سلامت محل کار: باز هم ، ما هر کارگاه را به صورت مجازی و از طریق زوم ارائه می دهیم. برنامه چالش 10 روزه ما نیز کاملاً مجازی است. اگر به خدمات سلامتی محل کار علاقه دارید ، برخی از جزئیات را ذکر کنید. برای اطلاع از لیست قیمت کامل ، با خیال راحت به ما ایمیل بزنید به آدرس@carahgoldstein.ca.

وبلاگ + اینستاگرام: پست های وبلاگ با ترکیبی از دستور العمل ها ، محتوای آموزشی و پست های اطلاعاتی ادامه می یابد. پست های وبلاگ مترقی ارزشهای من را به عنوان یک متخصص تغذیه و یک یادگیرنده ابدی منعکس می کند و طیف وسیعی از موضوعات را ادغام می کند. بحث بر تغذیه ، غذا ، پایداری ، سیستم های غذایی ، نابرابری های بهداشتی ، عدالت غذایی و تحقیقات تغذیه متمرکز خواهد بود.

کسب و کار: در مغازه ام ، برنامه های غذایی و جزوه های کوچک دستور غذا را می فروشم. من دائماً منابع خود را در اینجا به روز می کنم! اگر به دنبال چیز خاصی هستید ، لطفاً به ما اطلاع دهید 🙂

ممنون که به روز رسانی کوچک من را مطالعه کردید! لطفاً اگر پست خاصی وجود دارد که به نظر شما مفید است به من اطلاع دهید و البته اگر سوالی دارید ، به من اطلاع دهید!

– سارادیدگاهتان را بنویسید