سلامت کامل با آیورودا: علم زندگی


وقتی بدن و ذهن ما در تعادل هستند، می‌توانیم انتخاب‌های مغذی داشته باشیم، به شفا دست یابیم و تغییری را که به دنبال آن هستیم تجربه کنیم.

امروزه، پزشکان به طور فزاینده ای به استرس به عنوان یک عامل اصلی کمک کننده در بیشتر بیماری ها اشاره می کنند.

بدن و ذهن ما با خارج شدن از تعادل به آن واکنش نشان می دهد و در نهایت چالش های فیزیکی و اختلالات عاطفی ایجاد می کند که زندگی ما را در خانه، محل کار و بازی تحت تاثیر قرار می دهد.

با گذشت زمان، ما می توانیم خود را در روابط سمی و الگوهای غیر مغذی خوردن، خواب و هضم قرار دهیم.

“ما اینجا در این دنیا هستیم تا پروژه ای را اجرا کنیم که معادل ساختن دنیایی جدید هر روز است. ایجاد خودت فقط یک شغل تمام وقت نیست، یک کار شگفت انگیز است.”
– دیپاک چوپرا، سلامت کامل: راهنمای کامل ذهن/بدن

علم آیورودا می تواند به شما کمک کند تا عدم تعادل در زندگی خود را شناسایی کنید، به شما یاد دهد که چگونه آنها را اصلاح کنید و به شما در ایجاد یک برنامه روزانه رشدی کمک کند.

شما می توانید یاد بگیرید که احساسات خود را به روشی سالم آزاد کنید تا در فیزیولوژی شما تجمع نکنند.

مهمتر از همه، با رهایی از استرس، ذهن و بدن شما با حداکثر اثربخشی شروع به کار می کند و سلامت، شادابی و شادی ایجاد می کند.

با حمایت مشاوران سلامت آیورودا ما، می‌توانید یاد بگیرید که چگونه از یک سیستم قدرتمند از شیوه‌های آیورودا برای تعادل بدن و ذهن، تقویت تغذیه، کاهش اختلالات عاطفی و بیدار کردن مجدد حواس استفاده کنید. ذهن و بدن را متعادل کنید.

آیورودا که هزاران سال پیش در هند باستان ابداع شد، یکی از پیچیده ترین و قدرتمندترین سیستم های شفابخش ذهن و بدن در جهان است که خرد بی انتها و ابزارهای عملی را برای ایجاد سلامتی درخشان، تعادل روزانه و شادی طولانی ارائه می دهد.

به برنامه کامل سبک زندگی آیورودا که توسط Deepak Chopra، MD و David Simon، MD طراحی شده است، با گام های عملی برای کشف “مادر شفا” پزشکی ذهن و بدن به وضوح و ساده دسترسی داشته باشید.

ارائه شده در یک دوره آنلاین ۶ ماژوله با حمایت مشاوران سلامت آیورودا دارای گواهی Chopra.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر