سری Redmi Note 12 به زودی معرفی می‌شود


همین اواخر بود که شیائومی گوشی‌های Redmi Note 11، از جمله سری Redmi Note 11 Pro را عرضه کرد و می‌دانیم که مدل‌های بیشتری به زودی وارد بازار می‌شوند. با این حال، قبل از اینکه این اتفاق بیفتد، به نظر می‌رسد این شرکت در حال آماده سازی برای عرضه جانشینان خود است که به احتمال زیاد سری Redmi Note 12 نامیده می‌شوند.

معرفی Redmi Note 12 نزدیک است

طبق پست اخیر Weibo توسط Weibing، این شرکت از سال ۲۰۲۱ استراتژی «دو سری Redmi Note 11 در سال» را دنبال کرده است و امسال نیز به همین منوال ادامه خواهد داد. در نتیجه، Redmi Note 12، جانشین Redmi Note 11 به زودی وارد بازار خواهد شد. این پست نشان می‌دهد که این گوشی‌ها نسبت به مدل‌های قبلی خود شاهد ارتقای عملکرد بزرگی خواهند بود.

برای یادآوری، شیائومی سری Redmi Note 10 را در نیمه اول سال ۲۰۲۱ معرفی کرد، در حالی که سری Redmi Note 11 در نیمه دوم معرفی شدند. امسال نیز می‌توان انتظار داشت که سری Redmi Note 13 را در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ عرضه کند.

اما، بیایید از قبل اینقدر دور نرویم! اگر به سری Redmi Note 12 برگردیم، اطلاعات زیادی در مورد آن وجود ندارد. در واقع، شیائومی توصیه‌هایی را برای نام می‌خواهد، با توجه به تعداد گوشی‌ها در هر سری می‌تواند گیج کننده باشد. برخی از انتظارات عبارتند از Redmi Note 11T، Redmi Note 12X یا شاید فقط Redmi Note 12.

ما همچنین تعداد مدل‌هایی را که عرضه خواهد کرد نمی‌دانیم. با توجه به سری‌های قبلی آن، می‌توان آن را Redmi Note 12، Redmi Note 12 Pro، و احتمالاً Redmi Note 12 Pro+ و چند پیشنهاد اقتصادی دیگر را در نظر گرفت. در حالی که جزئیات مشخصات نامشخص باقی مانده است، می‌توان انتظار داشت که این گوشی‌ها با نرخ تازه‌سازی بالا، سرعت شارژ سریع‌تر، ظاهر جذاب‌تر و موارد دیگر عرضه شوند.

البته ما دقیقاً نمی‌دانیم سری Redmi Note 12 دقیقاً چه زمانی در چین عرضه می‌شود. و انتظار نداشته باشید که به زودی به ایران یا هر بازار جهانی دیگری برسد.

با دریافت جزئیات بیشتر در مورد Redmi Note 12 شما را در جریان قرار خواهیم داد. بنابراین، به گشت و گذار در دانوتک ادامه دهید و همچنین بگویید به نظر شما نام‌های جدید Redmi Note چه چیزهایی می‌تواند باشد.