سریعترین راه برای یادداشت برداری صوتی در اندروید


برنامه یادداشت های صوتی روی تلفن.
دیگو سروو / Shutterstock.com

یادداشت های صوتی یک راه عالی برای ثبت سریع افکار شما هستند. این آسان تر از صرف زمان برای تایپ کردن و نگرانی در مورد علائم نگارشی است. بیایید یادداشت برداری صوتی با تلفن Android خود را تا حد امکان سریع تر کنیم.

Google یک برنامه ضبط صدا عالی دارد، اما منحصر به دستگاه های پیکسل است. سامسونگ برنامه ضبط صدا خود را برای دستگاه های گلکسی دارد. سریع‌ترین راه‌ها را برای رفتن به این برنامه‌ها و شروع ضبط به شما نشان می‌دهیم.

چگونه در Samsung Galaxy یادداشت برداری کنیم

گوشی های سامسونگ گلکسی با یک برنامه ضبط صدا عالی از جعبه عرضه می شوند. بدیهی است که می‌توانید به سادگی برنامه را برای استفاده از آن باز کنید، اما برای دسترسی سریع‌تر می‌توانیم یک ویجت را روی صفحه قفل قرار دهیم.

برای شروع، انگشت خود را از بالای صفحه به پایین بکشید تا کاشی های تنظیمات سریع ظاهر شوند. روی نماد چرخ دنده کلیک کنید تا تنظیمات باز شود.

در مرحله بعد، به سمت «قفل صفحه» بروید.

انتخاب کنید "صفحه را قفل کنید."

“ابزارک” را از تنظیمات صفحه قفل انتخاب کنید.

انتخاب کنید "ابزارک ها"

چند ویجت مفید وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. مطمئن شوید که به “ضبط کننده صدا” بروید. همچنین می توانید برای تنظیم ترتیب ابزارها بر روی Reorder کلیک کنید.

روشن کردن "ضبط کننده صدا."

حالا بیایید از ویجت استفاده کنیم. صفحه را خاموش کنید و سپس گوشی را بیدار کنید تا بتوانید صفحه قفل را ببینید. دو راه برای بالا آوردن ویجت ها وجود دارد: روی ساعت ضربه بزنید یا آن را به پایین بکشید.

روی ساعت ضربه بزنید یا به پایین بکشید.

ابزارها ظاهر می‌شوند و می‌توانید روی دکمه ضبط قرمز روی ابزار ضبط صدا کلیک کنید تا شروع به گرفتن یادداشت صوتی کنید!

برای ثبت نام دکمه قرمز را فشار دهید.

در حین ضبط، می توانید با این ابزار نیز مکث، مکث یا لغو کنید.

در هنگام ثبت نام اقدام نمایید.

این سریعترین راه برای یادداشت صوتی در دستگاه Samsung Galaxy شما است.

نحوه یادداشت برداری صوتی در تلفن Google Pixel

تلفن‌های Google Pixel با یک برنامه ضبط‌کننده چشمگیر عرضه می‌شوند. این می تواند صدای شما را به متن تبدیل کند و می توانید از فضای ابری به ضبط های خود دسترسی داشته باشید. برای دسترسی سریع، برنامه Recorder را به پنل تنظیمات سریع اضافه می کنیم.

ابتدا دوبار از بالای صفحه به پایین بکشید تا پانل تنظیمات سریع به طور کامل گسترش یابد. برای ویرایش طرح کاشی، روی نماد مداد ضربه بزنید.

کادرهای بالای صفحه از قبل در پانل تنظیمات سریع هستند. “Recorder” را در قسمت پایین پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید و نگه دارید تا آن را به قسمت بالا بکشید.

کشیدن "ثبت شده است" به بخش بالا

برای خروج روی فلش در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید.

پس از اتمام روی فلش کلیک کنید.

اکنون می توانید به سادگی پانل تنظیمات سریع را باز کنید و روی کادر “ضبط” کلیک کنید تا یک یادداشت صوتی شروع شود.

رسیدگی "ثبت شده است" برای شروع.

برنامه Recorder بلافاصله راه اندازی می شود و شروع به ضبط می کند. از آنجا می توانید مکث، حذف و ذخیره کنید.

در هنگام ثبت نام اقدام نمایید.

این سریعترین راه برای یادداشت صوتی در Google Pixel است! این روش ها برای از بین بردن تمام موانع بر سر راه انتشار ایده های شما ایده آل هستند. اگر به دنبال راهی ساده برای یادداشت برداری متنی هستید، Google Keep نیز گزینه بسیار خوبی است.

مربوط: چگونه از Google Keep برای یادداشت برداری بدون ناراحتی استفاده کنیم