سامسونگ Z Fold 4 و Z Flip 4 از پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۱+ پشتیبانی می‌کنند


انتظار می‌رود که سامسونگ علاوه بر عرضه سری گلکسی S22 رده بالا، گوشی‌های تاشو جدیدی را نیز معرفی کند که احتمالاً گلکسی فولد ۴ و گلکسی فلیپ ۴ نامیده می‌شوند. شایعات در مورد این دو گوشی تاشو بسیار زیاد شده است و آخرین اطلاعات لو رفته اطلاعات پردازنده این دو گوشی را نشان می‌دهد.

جزئیات پردازنده Galaxy Z Fold و Flip 4 مشخص شد

افشاگر معروف Ice Universe به اشتراک گذاشته است که گلکسی فولد ۴ و گلکسی فلیپ ۴ آینده از تراشه معرفی نشده اسنپدراگون ۸ نسل ۱+ پشتیبانی خواهند کرد. انتظار می‌رود این نسخه ارتقا یافته از اسنپدراگون ۸ نسل ۱ باشد و با ارتقاء عملکرد عرضه شود.

من دوباره تأیید می‌کنم که FOLD4 و FLIP4 از SNAPDRAGON 8 GEN1 PLUS (SM8475) استفاده خواهند کرد.

این پردازنده که گفته می‌شود دارای شماره مدل SM8475 است، انتظار می‌رود مبتنی بر فناوری پردازش ۴ نانومتری TSMC باشد. اسنپدراگون ۸ نسل ۱ مبتنی بر فرآیند ساخت ۴ نانومتری سامسونگ است.

با این حال، اخیراً گفته شد که عرضه اسنپدراگون ۸ نسل ۱+ به دلیل قرنطینه مداوم در چین تا نیمه دوم سال ۲۰۲۲ به تعویق افتاده است. و اگر سامسونگ قصد داشته باشد تا چند ماه دیگر گوشی‌های تاشو نسل بعدی خود را عرضه کند، این احتمال وجود دارد که این اطلاعات اشتباه باشد.

با این اوصاف، هیچ تاییدی در مورد تاخیر مذکور یا این واقعیت که سامسونگ از پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۱+ برای گوشی‌های تاشوی جدید خود استفاده خواهد کرد، وجود ندارد. از این رو، بهتر است منتظر اخبار رسمی باشیم.

در مورد جزئیات دیگر گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴، می‌توان انتظار داشت که گلکسی زد فولد ۴ با باتری بزرگ‌تر و نمایشگر بیرونی بزرگ‌تر عرضه شود. اولی اینکه می‌تواند باتری ۴۴۰۰ میلی آمپر ساعتی را که در گلکسی زد فولد ۳ یافت می‌شود حفظ کند. همچنین احتمالاً با نمایشگر Super UTG برای پشتیبانی از قلم S ارائه می‌شود، دقیقاً مانند Galaxy S22 Ultra. همچنین ممکن است یک اسلات اختصاصی برای قلم نیز وجود داشته باشد.

انتظار می‌رود که هر دو گوشی شاهد بهبودهای مختلف دوربین و نمایشگر باشند و ممکن است گزینه‌های رنگی مختلفی را برای کاربران انتخاب کنند.

از آنجایی که جزئیات در حال حاضر مبهم هستند، بهتر است منتظر رسیدن جزئیات رسمی باشید تا ایده بهتری از Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 آینده داشته باشید. ما در دانوتک شما را در جریان جزئیات قرار خواهیم داد. بنابراین، با ما همراه باشید!