سامسونگ نسبت به عرضه پرچمدار اگزینوس ابراز نگرانی می کند و دلیل آن را توضیح نمی دهد – بررسی Geek


ماکت چیپست اگزینوس 2200.
سامسونگ

آیا تا به حال یک تماس بدون نمایش داده شده است؟ خب شما تنها نیستی. سامسونگ قرار بود پرچمدار Exynos 2200 SoC خود را در ۱۱ ژانویه عرضه کند، اما بدون اینکه به کسی بگوید، رویداد معرفی را ذخیره کرد. حتی بدتر از آن، این شرکت توضیح نمی دهد که چرا آنها از کسب و کار صرف نظر کردند.

Exynos 2200 بدون شک پیشرفته ترین SoC موبایل سامسونگ است. این اولین تراشه این شرکت با پردازنده گرافیکی یکپارچه AMD است باید ارائه عملکرد شگفت انگیز بازی در Galaxy S22 در برخی مناطق (بیشتر مناطق دارای تراشه Snapdragon 8 Gen 1 هستند).

بنابراین، همانطور که می توانید تصور کنید، بسیاری از طرفداران سامسونگ و روزنامه نگاران فناوری در ۱۱ ژانویه از خواب بیدار شدند و خود را برای رویداد راه اندازی Exynos 2200 آماده کردند. اما این هرگز اتفاق نیفتاد. کفش مانند دوهیون کیم او بلافاصله پیشنهاد به تعویق انداختن Exynos 2200 یا لغو آن را داد.

اما سامسونگ در ۱۲ ژانویه از روی چوب بیرون آمد و گفت که Exynos 2200 با گوشی هوشمند بعدی خود، به احتمال زیاد گلکسی S22، عرضه خواهد شد. همچنین ادعا کرد که هیچ مشکلی در تولید اگزینوس ۲۲۰۰ وجود ندارد، اما توضیح نداد که چرا در مراسم راه اندازی اگزینوس ۲۲۰۰ نجات یافت.

در اینجا نظر رسمی سامسونگ در مورد آن است تجارت کره:

ما قصد داریم برنامه جادوگر جدید را در زمان عرضه گوشی هوشمند جدید سامسونگ معرفی کنیم. بدون مشکل تولید و عملکرد AP … انتظار می رود GPU جدید مشکلات Exynos 2100 را حل کند.

واضح است که در پشت صحنه چیزی در حال رخ دادن است. شرکت‌های بزرگی مانند سامسونگ به ندرت زمان‌بندی مجدد رویدادهای راه‌اندازی را انجام می‌دهند و برنامه‌های عدم نمایش را نیز انجام می‌دهند عالی نادر. همچنین، سامسونگ تمام اعلامیه های قدیمی خود را برای رویداد معرفی لغو کرده است، که اعتماد چندانی را القا نمی کند. (خوشبختانه، آرشیو اینترنت او مدرکی دال بر این تبلیغات حذف شده دارد.)

از آنجایی که سامسونگ خودش توضیحی نمی دهد، مردم (البته) به درز و شایعات روی می آورند. یکی از این موارد درز، که توسط Ice Universe در Weibo منتشر شده است، ادعا می کند که کارمندان سامسونگ با یکدیگر می جنگند زیرا Exynos 2200 دارای مشکلات حرارتی است. قرار است با فرکانس ۱.۹ گیگاهرتز کار کند، اما فقط در ۱.۲۴ گیگاهرتز به دمای قابل قبول می رسد.

در حالی که این نشت واقعی به نظر می رسد (مخصوصاً با توجه به مسائل حرارتی Exynos 2100)، این تنها یکی از بسیاری از تفسیرهای متناقض از عرضه لغو شده Exynos 2200 است. سایر اطلاعات افشا شده AMD را مقصر می دانند یا می گویند که Exynos 2200 لغو شده است. به نظر می رسد که ما فقط باید منتظر عرضه گلکسی S22 باشیم تا ببینیم سامسونگ چه برنامه ای دارد.

منبع: Business Korea via Ars Technicaرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر