سالاد کلم بروکلی وگان سالم – Desiree Nielsen


سالاد کلم بروکلی یک غذای کلاسیک مطلق است… و این سالاد کلم بروکلی سالم مطمئناً مردم را خوشحال می کند! این سالاد گیاهی خامه ای ، تند ، شیرین و ترد ، بسیار آسان است. پر از گیاهان غنی از مواد مغذی است و بسیار خوب نگهداری می شود.

همه سبزیجات سبزیجات خوبی هستند ، اما اگر مجبور باشید غذاهای مورد علاقه خود را انتخاب کنید ، این متخصص تغذیه قطعاً به یک وعده روزانه سبزیجات چلیپایی مانند کلم بروکلی ، کلم پیچ و آروگولا رای می دهد. این سبزیجات دارای مواد مغذی فوق العاده ای هستند و ترکیبات گیاهی ضد التهابی منحصر به فردی دارند گلوکوزینولات ها که برای حمایت از سلامت مطلوب به خوبی مورد بررسی قرار گرفته اند.

و اگر آنها را به یک سالاد خامه ای ، ترد ، شیرین و تند تبدیل کنید … خوب ، هر چه بهتر.

این سالاد کلم بروکلی سالم و گیاهی یک غذای سالم برای دیگران است: از نظر مواد مغذی غلیظ است ، اما خوشمزه ، مطلوب ، و ترکیب آن بسیار آسان است. زیرا بدن شما بر اساس آنچه شما نمی خورید کار نمی کند. روی گیاهانی که می خورید شکوفا می شود. بنابراین بله ، کمی سس مایونز گیاهی در این سالاد وجود دارد. و کمی شربت افرا – چون خوشمزه است … و همه چیزهای خوبی را که می خواهید در دهانتان بچسبانید از بین نمی برد. این یک شیوه زندگی سالم است که واقعاً می توانید با آن زندگی کنید ، آیا من درست می گویم؟

طرز تهیه سالاد کلم بروکلی وگان سالم |

این چرخش گیاهی روی یک سالاد کلم بروکلی کلاسیک از طرز تهیه ای که من برای اولین کتابم نوشتم ، تهیه شد. Un-Junk یک رژیم غذایی استبه این بسیار شبیه سالاد کلم بروکلی است ، که به یاد دارید ، بدون بیکن: یک تکه کلم بروکلی در آن وجود دارد و مقدار زیادی شیرینی کامل از انگور و سیب. من مقداری فشرده اضافی از بادام خرد شده (اگر دوست دارید از بادام شور استفاده کنید!) اضافه کردم و کمی قلب کنف را میل کردید تا مواد معدنی و اسیدهای چرب امگا 3 را بدون تغییر طعم کمی دریافت کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که سس بر اساس دیژون + سس مایونز را با همزن بزنید ، همه چیز را به قطعات کوچک خرد کنید و سپس سالاد را بریزید. آسان peasy! تنها دلیل آماده سازی 20 دقیقه است زیرا خرد می شود انجام دادن کمی وقت بگذار!

فواید کلم بروکلی برای سلامتی

کلم بروکلی “فوق غذای” اصلی است ، همچنین به عنوان یک گیاه شناخته می شود ، که در آن چیزهای خوب زیادی وجود دارد. مدتهاست که بخشی از شیوه زندگی “ضد سرطان” تلقی می شود … اما این به چه معناست؟ این بدان معنا نیست که کلم بروکلی سرطان را درمان می کند. این بدان معناست که ترکیبات گیاهی طبیعی وجود دارد که با تحقیقات (عمدتا آزمایشات آزمایشگاهی) برای حمایت از چرخه سلولی سالم و مبارزه با التهاب مزمن مرتبط هستند. این یک داروی درمانی نیست ، اما دلیل بیشتری برای لذت بردن از سبزیجات چلیپایی مانند کلم بروکلی به عنوان بخشی از رژیم غذایی ضد التهابی سالم است.

آیا می خواهید مزایای کلم بروکلی را بیشتر افزایش دهید؟ خردل را مانند من اینجا اضافه کنید! آنزیم موجود در خردل ، میروسیناز ، به فراهمی زیستی ترکیبات مبتنی بر گوگرد در کلم بروکلی کمک می کند.

نکات و ترفندهای سالاد کلم بروکلی گیاهی

 • می توانید این سالاد را زودتر درست کنید! این سالاد 2-3 روز در یخچال بسیار خوب می ماند ، اما من فکر می کنم روز اول خوشمزه تر است.
 • کوچک جلوه دادن گلها باعث پانسمان بیشتر و ظرافت بیشتر می شود.
 • اگر سالاد شیرین تر (طنجه) را دوست دارید ، از شربت افرا به مدت 1 قاشق غذاخوری استفاده کنید. در صورت درخواست می توانید از شکر نیشکر نیز استفاده کنید.
 • این سالاد را با بادام شور برای فاکتور فوق العاده خوشمزه امتحان کنید!

با این سالاد کلم بروکلی چه سرو کنید؟

این سالاد کلم بروکلی با هر چیزی که سرو می کنید بسیار خوب است … اما در اینجا ایده هایی وجود دارد!

سالاد کلم بروکلی در یک بشقاب سفید با بادام

دستور چاپ
دستور پین

سالاد کلم بروکلی گیاهی سالم

این سالاد کلم بروکلی خامه ای ، ترد و بله ، سالم است! تهیه آن بسیار آسان است و برای کباب یا خورشت بعدی شما بسیار مناسب است.

زمان آماده سازی20 دقیقه

تمام وقت20 دقیقه

دوره: پیش غذا ، ناهار ، سالاد ، چاشنی

آشپزخانه: آمریکایی

رژیم غذایی: بدون گلوتن ، گیاهخوار ، گیاهخوار

کلمه کلیدی: بادام ، سیب ، کلم بروکلی ، نور ، انگور ، قلب کنف ، دانه های کنف

ترجیحات تغذیه ای: بدون شیر ، بدون گلوتن ، گیاهخوار ، گیاهخوار

خدمات: 6 مردم

نویسنده: Desiree Nielsen، RD

عناصر

سالاد کلم بروکلی

 • 1 پوند (450 گرم) تاج کلم بروکلی ساقه های بلندتر خرد شده و گلها به قطعات گزش بریده می شوند
 • 1 سیب های متوسط چرم ، خرد شده (من عاشق سیب های صورتی صورتی هستم)
 • 1 جام (250 میلی لیتر) انگور قرمز یا بنفش نصف کنید
 • ¼ جام (60 میلی لیتر) بادام خرد شده
 • 2 قاشق سوپخوری (30 میلی لیتر) قلب کنفی

تزئین

 • جام (75 میلی لیتر) سس مایونز وگان
 • 1 قاشق سوپخوری (15 میلی لیتر) خردل دیژون
 • 1 قاشق سوپخوری (15 میلی لیتر) سرکه سیب
 • 1 tk (5 میلی لیتر) شربت افرا
 • ½ tk (2 میلی لیتر) نمک
 • ½ حبه های سیر خرد شده یا ریز بایگانی شده است
 • فلفل سیاه تازه آسیاب شده

دستورالعمل ها

 • در یک کاسه بزرگ سالاد ، سس مایونز ، خردل ، سرکه ، شربت افرا ، نمک ، سیر و فلفل را با هم مخلوط کنید.

 • کلم بروکلی ، سیب ، انگور ، بادام و دل کنف را اضافه کنید. کاملاً روی پوشش بچسبانید.

یادداشت

این سالاد 2-3 روز در یخچال بسیار خوب می ماند ، اما در روز اول خوشمزه ترین آن است.
کوچک جلوه دادن گلها به معنی پوشش بیشتر و ظریف تر شدن آن است.

دیدگاهتان را بنویسید