ساعت طرح ترافیک از اول مهر افزایش می یابد


تاریخ اجرای طرح ترافیک از ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تغییر می کند.

به گزارش پارچین خودرو، هفتاد و پنجمین جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک صبح امروز با حضور علی رضا زاکانی شهردار تهران و نمایندگانی از دستگاه های مسئول در حوزه حمل و نقل پایتخت در تهران برگزار شد.

بررسی شرایط و اقدامات انجام شده برای بازگشایی مراکز آموزشی اولین دستور جلسه شورای ترافیک شهر تهران بود که مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق گزارشی از این اقدامات و مواردی از جمله به معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارائه کرد. افزایش و اصلاح ناوگان حمل‌ونقل عمومی و حمل‌ونقل عمومی به منظور آمادگی بیشتر برای بازگشایی مراکز آموزشی و همچنین بحث شلوغی خطوط و امکان اجرای آن در برخی نقاط استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. شهر مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

ارائه گزارش عملکرد از اقدامات انجام شده در راستای ساماندهی تردد موتورسیکلت ها و بررسی اجرای طرح های مربوطه در دستور کار دومین جلسه شورای ترافیک قرار گرفت که توسط مدیرکل مهندسی ایمنی و ترافیک در معاونت تشریح شد. حمل و نقل شهرداری تهران. .

در دستور کار دیگر جلسه شورای ترافیک شهر تهران، تدوین طرح ترافیک، تغییر ساعت اجرای آن و تبادل نظر و در نهایت با موکول شدن تاریخ انقضای طرح از ساعت ۱۷ به ساعت ۱۸ موافقت شد. در واقع اجرای آن از ساعت ۶:۳۰ صبح آغاز خواهد شد و تا ساعت ۱۸:۰۰ و از ابتدای مهرماه ادامه دارد.