ساده ترین راه برای مهاجرت به مجارستان در سال ۱۴۰۱ میلادی


مجارستان، کشوری که در قلب اروپا واقع شده است، به دلیل کیفیت بالای زندگی، شرایط کاری و تحصیلی عالی و هزینه کم زندگی، به مقصدی محبوب برای مهاجرانی که قصد مهاجرت به اروپا را دارند تبدیل شده است. با موسسه مهاجرتی میرداماد همراه باشید تا با شرایط مهاجرت به مجارستان آشنا شوید و با روش های مختلف مهاجرت به مجارستان اعم از مهاجرت تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری به مجارستان آشنا شوید.

آشنایی با مجارستان قبل از مهاجرت

مجارستان کشوری است در اروپای مرکزی با جمعیتی حدود ۱۰ میلیون نفر. همسایگان آن اتریش، اوکراین و رومانی هستند که از نظر جغرافیایی با مجارستان مرز مشترک دارند. پایتخت مجارستان شهر معروف بوداپست است. ساکنان این کشور به زبان مجارستانی صحبت می کنند و این زبان زبان رسمی مجارستان است. به دلیل گستردگی جغرافیایی مجارستان، تفاوت هایی در فرهنگ و آب و هوا در بخش های مختلف این کشور وجود دارد.

شرایط و روش های مهاجرت به مجارستان

موقعیت جغرافیایی مجارستان بسیاری را بر آن داشت تا آن را به سکوی پرتاب تبدیل کنند. زیرا پس از مهاجرت به مجارستان، مهاجرت به سایر کشورهای اروپایی مانند آلمان و اتریش آسان می شود. همچنین می توانید با مهاجرت به مجارستان به سایر کشورهای اروپایی مهاجرت کنید.

راه های زیادی برای مهاجرت به مجارستان ۲۰۲۲ از طریق تحصیل، مهاجرت کار به مجارستان، سرمایه گذاری در مجارستان، ازدواج برای مهاجرت به مجارستان یا تولد فرزند در مجارستان وجود دارد و مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل سریعترین راه برای مهاجرت به مجارستان است. . برای مهاجرت به مجارستان و اخذ اقامت این کشور می توانید از این روش ها استفاده کنید. اما در نظر داشته باشید که هر یک از روش های فوق شرایط و ضوابط خاص خود را دارد. برای اینکه بتوانید به صورت قانونی و سریع به مجارستان مهاجرت کنید، باید با قوانین، شرایط و مدارک مورد نیاز برای هر روش آشنایی داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا راه های مختلف مهاجرت به مجارستان را بررسی کنیم.

سریعترین راه مهاجرت به مجارستان

سریع ترین راه مهاجرت به مجارستان

می توان گفت سریع ترین راه مهاجرت به مجارستان مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل می باشد. دانشگاه های مجارستان نه تنها مقرون به صرفه هستند، بلکه بسیاری از کالج ها، موسسات آموزشی و دانشگاه های این کشور در زمینه های مختلف تحصیلی، تحقیقاتی و برتری دانشگاهی شهرت جهانی دارند.

توجه داشته باشید که برای مهاجرت سریع به مجارستان می توانید از موسسات مهاجرتی بزرگ مانند اصطهباناتی، ملک پور یا میرداماد استفاده کنید.

برای ادامه تحصیل در مجارستان ابتدا باید در دانشگاهی در مجارستان پذیرفته شوید. برای قبولی در دانشگاه مجارستان در برخی از رشته ها باید در آزمون ورودی شرکت کنید و نمره لازم برای ورود به دانشگاه را کسب کنید. لازم به ذکر است که اگر در رشته هایی مانند پزشکی، دامپزشکی و دندانپزشکی در مجارستان تحصیل می کنید، پس از فارغ التحصیلی می توانید بدون نیاز به یکسان سازی مدرک خود در کشورهای اتحادیه اروپا به طبابت بپردازید.

مهاجرت کاری به مجارستان

مهاجرت کاری به مجارستان

یکی از بهترین راه های مهاجرت به مجارستان، کار در مجارستان است. برای مهاجرت به مجارستان و ادامه زندگی و کار در مجارستان، ابتدا باید تمامی مدارک خود را به یک آژانس کاریابی معتبر در مجارستان تحویل داده و از سر بگیرید. به این ترتیب دفاتر کاریابی با شرایط، تجربه و رزومه شما کارفرمای مناسبی را برای شما پیدا خواهند کرد. ارائه مدارکی مانند مدرک دانشگاهی، تجربه کاری مرتبط و تسلط خوب به زبان مجارستانی یا انگلیسی می تواند به شما در یافتن کارفرما کمک کند.

یکی از قوانین سخت و خسته کننده برای یافتن کار در مجارستان که ممکن است شما را برای مدت طولانی به تاخیر بیندازد این است که کارفرمای شما باید ثابت کند که فرد دیگری را در اتحادیه اروپا برای شغل مورد نیاز خود پیدا نکرده است. این با ثبت یک اظهارنامه در سراسر اتحادیه اروپا ثابت می شود. اگر پس از شش ماه درخواست کار اتحادیه اروپا پیدا نشد، کارفرما می تواند برای پر کردن این فرصت شغلی با شما قرارداد کاری امضا کند.

پس از اینکه کارفرما ثابت کرد که در اتحادیه اروپا کسی برای پر کردن این فرصت شغلی وجود ندارد، زمان امضای قرارداد فرا می رسد و کارفرما برای شما دعوت نامه ارسال می کند.

پس از ارسال دعوتنامه و مهاجرت به مجارستان، اگر بتوانید ۵ سال در مجارستان زندگی و کار کنید، می توانید برای اقامت مجارستان اقدام کنید! همانطور که در بالا ذکر شد بهترین راه برای مهاجرت به مجارستان از طریق کار است.

سرمایه گذاری در مجارستان

راه های مختلفی برای سرمایه گذاری و اقامت در مجارستان وجود دارد که از جمله آنها می توان به سرمایه گذاری در اوراق بهادار، سرمایه گذاری در ثبت شرکت، سرمایه گذاری برای اخذ ویزای کار و سرمایه گذاری در خرید ملک در مجارستان اشاره کرد.

این کشور به دلیل اقتصاد پویا و فعال و همچنین ثبات و امنیت اقتصادی یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری است.

متقاضیان سرمایه گذاری در مجارستان می توانند علاوه بر کسب درآمد، اقامت و شهروندی نیز دریافت کنند.

برای سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق، متقاضی باید حداقل سیصد هزار یورو در این کشور سرمایه گذاری کند.

اخرین حرف

موسسه مهاجرتی میرداماد که سابقه زیادی در اعزام کارگر و دانشجو به مجارستان دارد آماده ارائه خدمات به تمامی شهروندان عزیز جهت مهاجرت به مجارستان می باشد. برای دریافت خدمات می توانید با موسسه مهاجرتی میرداماد تماس بگیرید و یا به سایت موسسه مهاجرتی میرداماد مراجعه کنید.

وب سایت موسسه: میرداماد