زیرساخت آزمایش خودروها و قطعات را با درک شش ضلعی توسعه دهید


با حضور ISQI؛ یادداشت تفاهم شش جانبه برای توسعه زیرساخت‌های آزمایش خودروها و قطعات آنها امضا شد.

به گزارش پارچین خودرو، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه رویداد فناوری خودروهای آینده شرکت کرد و با امضای تفاهم نامه ای شش جانبه از بازیگران اصلی این رویداد بود. درک “توسعه زیرساخت برای تست خودروها و قطعات آنها”.

اولین روز از رویداد فناوری آینده خودرو (۲) با حضور شرکت های دانش بنیان و توانمند صنعت خودرو در مرکز پژوهش و نوآوری صنعت خودرو گروه خودروسازی سابیا برگزار شد.

شرکت کیفیت و استاندارد ایران طی حضور خود در این رویداد، تفاهم نامه شش ساله توسعه زیرساخت های تست خودرو و قطعات آن را امضا کرد که با مشارکت معاونت فناوری علمی، دو شرکت بزرگ، اجرایی شد. خودروسازان داخل کشور ایران خودرو و سایپا و دو مرکز اصلی تست در کشور آیتراک و مرکز هستند. تحقیقات سایپا گام بزرگی در حوزه شرکت های دانش بنیان در زمینه توسعه خودرو و زیرساخت تست قطعات برداشته است.

موضوعات کلیدی این یادداشت توسعه زیرساخت های آزمایشگاهی خودروهای برقی، هیبریدی و متصل و تکمیل تست استاندارد ۸۵ گانه و تست ADAS (سیستم های پیشرفته کمک راننده) خودروها است که مدت هاست توسط سازمان ملی استاندارد تایید شده است. ایران.

ISQI در این نمایشگاه میزبان مسئولانی چون معاون حمل و نقل صنعت حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیران عامل شرکت های بزرگ خودروسازی کشور بود و جزئیات پیشرفت تست تصادف، برق را در اختیار بازدیدکنندگان قرار داد. آزمایشگاه خودرو و گزارش سالانه برای ارزیابی کیفیت صنعت خودرو.

این رویداد با همکاری گروه خودرو در ستاد حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و گروه خودروسازی سایپا در روزهای ۴ و ۵ مهرماه برگزار شد و توانست پیوند خوبی بین شرکت های دانش بنیان، خودروسازان، و قطعه سازان بزرگ کشور بیش از پیش از توانمندی های بالای یکدیگر بهره می برند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید