زنان در تجارت ، رشد تجارت آنلاین و غلبه بر شکست با لورا شونفلد


در اینجا یادداشت های قسمت 337 زنان خوب تغذیه شده آمده است. هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای پادکست های Apple یا Stitcher ثبت نام کنید!

برای نوشتن مرور پادکست (HORRAY!) ، از https://coconutsandkettlebells.com/review دیدن کنید

در این قسمت ، نوئل و لورا شونفلد درباره زنان در تجارت ، رشد تجارت آنلاین و غلبه بر شکست صحبت می کنند.

آیا سوالی دارید که می خواهید به آن پاسخ دهید؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

ما 10 درصد از وجوهی را که از حامیان خود دریافت می کنیم مستقیماً به شریک خیریه خود ، مزرعه های خار ، اهدا می کنیم ، جایی که زنانی که از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق انسان و فحشا جان سالم به در می برند ، از طریق برنامه های مسکونی ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست خود به صورت هفتگی از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[06:09] زنان در تجارت ، رشد تجارت آنلاین و غلبه بر شکست با لورا شونفلد

وب سایت Noelle https://coconutsandkettlebells.com است

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب ما نارگیل و کتل بل را بخرید

گروه فیس بوک سلامت جامع زنان خوب تغذیه شده

Breadsrsly.com (از کد استفاده کنید: با 10٪ تخفیف سفارش خوب تغذیه می شود)

LMNT

Lauraschoenfeldrd.com

Lauraschoenfeld.com

لورا را در اینستاگرام دنبال کنید

تبلیغات موفقیت آمیز

شن و ماسه

BreadSRSLY

بگذارید در مورد بهترین نان ترش بدون گلوتن در جهان به شما بگویم. ماههاست که این نان را می خورم.

این نان SRSLY است.

همه محصولات آنها علاوه بر فاقد گلوتن و حساسیت زا ، بدون شکر تصفیه شده ، برای تغذیه بهتر تخمیر شده و از حداقل مواد تشکیل شده اند.

همه شما شنیده اید که من در مورد آماده سازی مناسب با غلات و چگونگی خیساندن برنج قبل از پختن برای فریب دانه کاشته شده صحبت می کنم ، بنابراین برخی از مواد مغذی موجود در آن را آزاد می کنم. با Bread SRSLY ، آنها یک فرآیند تخمیر وحشی طولانی دارند که همین کار را انجام می دهد ، و در نتیجه یک نان خوشمزه دوستدار روده است که شما را از داخل تغذیه می کند.

آنها بیشترین نان ترش کلاسیک ، نان کشمش ، کشمش ، رول ساندویچی و رول شام ترش را تهیه کرده اند-همه در یک مرکز بدون گلوتن و به ویژه بدون گلوتن تهیه شده اند.

این نان ساندویچی عالی است.

اگر می خواهید نان بدون گلوتن Bread SRSLY سفارش دهید و دست خود را بگیرید ، از breadsrsly.com دیدن کنید و از کد اثبات شده با 10 discount تخفیف استفاده کنید.

LMNT

این پادکست توسط LMNT حمایت می شود! LMNT یک محصول جایگزین الکترولیت را آماده می کند. فقط یک بسته پر LMNT بخورید ، آن را با آب مخلوط کرده و یک جرعه میل کنید! کاملاً فاقد شکر ، گلوتن ، پرکننده ، مواد مصنوعی و دوستدار دیرینه است.

بنیانگذار LMNT در واقع راب ولف است ، که با وی با شماره 311 مصاحبه کردیم.

چنگ زدن به بسته نمونه رایگان از LMNT ، به اینجا بروید drinkLMNT.com/wellfed، فقط باید هزینه تحویل را بپردازید. ارزشش را دارد و می توانید آن را کاملاً امتحان کنید! این drinkLMNT.com/wellfed است. روی دکمه “دریافت مال خود” کلیک کنید و سپس بسته هایی را تهیه کنید که در دست دارید!دیدگاهتان را بنویسید