[ رژیم کانادایی ] برای درک بهتر ، او اصلاً کانادایی نیست


مثل همیشه ، دست به غذا زدم و منتظر ماندم تا غذا بیاید و مورد حمله قرار گیرد. من در مقابل او یک بطری آب هویج و سیب را با یک کاسه ماست دیدم. او نیز نشست و به آنها خیره شد. به پسر عمویم زنگ می زنم انگار منتظر مجوز افطار بود. اما در حقیقت ، او منتظر بود تا ناهار ، که یک رازیانه چرب و خاله چیلی بود ، با برنج سرو شود.

می خواستم بدانم چرا می خواهید آب سیب هویج را با رازیانه بخورید؟ این سه تا چه ویژگی مشترکی دارن؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ والا…

خلاصه من خیلی گرسنه بودم. وقتی بشقابم را با پلو پر کردم و در یک کاسه رازیانه فرو کردم ، دیدم آب سیب و هویج در یک لیوان در دو لیوان ریخته شده و کنار گذاشته شده است. دو فنجان می خورد و می گذارد.

نمی توانستم تحمل کنم. وقتی داشتم غذا می خوردم ، از او پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

او گفت: “نمی توانم ،” انگار صدایش از ته چاه آمده است. در چهارمین روز رژیم ، فقط آب میوه و ماست باید خورد.

من که چربی گردو را به دهانم مالیده بودم ، پرسیدم: “نهاااااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

اره گفت. یک فنجان قهوه ، یک حبه قند و یک ورقه نان تست.

کم کم نگرانش بودم. فقط گفتم باشه؟

او گفت بله.

در ذهنم هم گفتم که از رنگ زرد صورت شما که با رنگ سال ست شده مشخص است که خوب است.

به طور خلاصه ، من فهمیدم که پسر عموی ما توسط رژیم اسیر شده است ، او همچنین کانادایی تبار است. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را تأیید نمی کنند ، اما می گوید من چاره ای ندارم جز اینکه تا عید وزن کم کنم. ضرب المثل “بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

هیچ کس به او نمی گوید ، ای مرد چاق ، تو 30 سال برای این همه بزرگی و چاقی کار کردی ، حالا 15 روز پیش ، رژیم کانادا همه چیز را می سوزاند ، ها؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم پانزده روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. در میان کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، این رژیم طرفداران خاص خود را دارد.

وقتی رژیم روزانه او را دیدم ، علیرغم اینکه تا آنجا که می توانستم می دانستم ، احساس ضعف کردم. برنامه بسیار سختگیرانه و بی رحمانه نوشته شده است. اراده واقعاً می خواهد که شما به این امر پایبند باشید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با حبه های قند است. یک روز به او غذا می دهند و یک ورقه نان تست اضافه می کنند. من شخصاً با یک بسته کامل احساس خوبی ندارم.

برای ناهار ، نیمی از سینه مرغ با سالاد آب پز یا کبابی و آب لیمو مصرف می شود. بیشتر یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی کبابی یا چند ورقه سوسیس بخورید.

برای شام ، 300 گرم گوشت یا مرغ پخته ، یا فقط سالاد کرفس و کلم و سس آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به آنها اجازه خوردن گوشت پخته داده شود ، محکوم به مصرف سالاد کرفس شب بعد هستند. انگار خواب خوبی دارد. فقط با آب لیمو بچسبید. به این فشار می گویند.

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان پذیرفت و مجبور شد دستورات رژیم کانادا را به مدت 12 روز و 3 روز ، همانطور که می گویند ، دنبال کند تا یک سیستم تثبیت کننده داشته باشد.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان آن هستند. این بدان معناست که موارد بیشتری وجود دارد. که برای من هم منطقی به نظر می رسد.

قوانین سیستم دیکتاتوری کانادا (به رفتار آن توجه کنید)

قوانین زیادی در این رژیم وجود دارد که اگر از آن پیروی نکنید ، عصبانی خواهید شد.

اگر در یک لحظه شیطان به طور تصادفی به او ضربه زد یا رژیم خود را فراموش کرد ، یک شکلات خورد که در رژیم غذایی او نبود ، از رژیم کانادا اخراج و از آن لحظه اخراج شد تا در مورد رفتار نادرست خود فکر کند و حق ورود برای دو نفر را دارد. ماه ها. او زمینی ندارد (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد).

تنقلات T ، tilos. (من با یک میان وعده زندگی می کنم).

الکل T ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

رژیم غذایی روزانه خود را عمدا یا ناخواسته مختل نکنید.

یک قاعده خوب این است که هر مقدار که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که مردم در خوردن آب تنبل هستند. نه ، خدای ناکرده شیر آب را ببندید).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و بیماری های دیگر نباید وارد رژیم کانادا شوند. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی رژیم غذایی کانادایی در آبهای اقیانوس اطلس شنا می کنند

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این موضوع را می توان در این رژیم رعایت کرد (البته بسیار سختگیرانه ، کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست). اما فقط به طور منظم و دقیقاً به شما می گوید که چه چیزی بخورید. اما محتوای این مواد مغذی اصلاً نظری و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما وارد یک پرس غذای مناسب می شود.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. دو منبع اصلی انرژی در بدن نادیده گرفته می شود و هیچ منطقی در پشت آن وجود ندارد. خبری از میوه نیست. البته به جز آب سیب هویج در روز چهارم در وسط فسیل ما.
  • صبح ، وعده این پادشاه مهم وعده ها در این رژیم به راحتی نادیده گرفته می شود. آیا وعده ای که باعث متابولیسم بدن می شود با یک حبه قند و یک فنجان قهوه محقق می شود؟!
  • این رژیم حاوی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن نیست. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که هیچ تاثیری جز ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه به زودی طاسی خواهید کرد.
  • اصلاً چند سالت است؟ این نیازهای کالری روزانه شما را در نظر نمی گیرد. مردم رژیم سختی نوشتند. صرف نظر از جنسیت آنها؟ جوان است یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ آنها اکنون چقدر وزن دارند و می خواهند به چه وزنی برسند؟ برای همه دستور العمل بنویسید.

حداکثر تعداد کالری در رژیم غذایی 600-800 کالری است. در حالی که نیازهای کالری افراد به سن آنها و وضعیت جسمانی آنها بستگی دارد ، اما چیزهای بیشتری نیز وجود دارد. اگر با همان 600-800 کالری مصرف کنید ، خیلی سریع ضرر خواهید کرد.

  • و یکی دیگر از اشکالات مهم تفاوت کالری بین وعده های روزانه رژیم است. یک روز یک وعده غذایی پر کالری ، روز دیگر یک غذای کم کالری. این نوسانات باعث ایجاد شوک بد در بدن می شود.
  • یکی از اثرات بد این رژیم غذایی در طول روز شدت گرسنگی است که به طرز عجیبی بر خلق و خو ، تمرکز و اثربخشی تأثیر می گذارد. این پسر عموی شیطانی و سرزنده به یک عروسک زرد رنگ تبدیل شد که به نظر می رسد او را به اشتباه در لباس های رنگارنگ ماشین لباسشویی انداخته است. ضعیف ، زرد و مچاله شده. اعصاب بسته را نمی توان به مدت 3 دقیقه با عسل خورد.
  • آتروفی عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن شروع به کاهش وزن می کند ، چربی را برای یک روز ذخیره می کند و ماهیچه های ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی به عضله بر نمی گردد. زیرا چربی ها با اشتیاق آن را می پذیرند. مخصوصاً چربی های سرسخت دور شکم.
  • کاهش سریع وزن نیز به دلیل از دست دادن آب متوسط ​​بدن به همان شدت است. این به خودی خود تعداد زیادی دسته دیگر مانند سردرد ، سرگیجه و تیرگی را در خود مشاهده می کند و بنابراین باعث ایجاد عوارض جانبی در آب می شود.
  • به گفته پسر عموی من ، تمرینات و ورزش هایی نیز برای این دوره وجود داشت. اما او آنقدر بی روح بود که کارهای روزانه خود را با درد انجام می داد ، نه فقط ورزش.
  • هر کجا که به این سیستم نگاه کنم ، هیچ پایه علمی در آن نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، والدین آنها مطمئن بودند که کانادایی نیستند ، با خود فکر نمی کردند که کاهش وزن غیر طبیعی در 15 روز در همان 15 روز باز می گردد؟!

در نهایت ، ما آخرین کلمه را می گوییم:

اگرچه درباره آسیب ها و ضررهای این رژیم مطالب زیادی گفته شده است ، اما بسیاری معتقد بودند که این سیستم پیاده سازی و موفقیت آمیز است. عوامل زیادی ممکن است در این موفقیت نقش داشته باشند ، و این دلیل خوبی برای اثبات خوب بودن این رژیم نیست. شاید این افراد شرایط جسمانی مناسبی برای تحمل این 15 روز داشتند و فقط به این 15 روز محدود شده بودند و سپس رژیم عادی خود را ادامه دادند.

اما در اصل ، افراد این سیستم زمان زیادی را صرف مواجهه با آسیب های آن نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم ضعیف کودک اعتماد کنید و از روش ها و تکنیک هایی که علم تایید کرده است پیروی کنید. سالهاست که افراد حرفه ای یاد می گیرند و غذا خوردن آسان به آنها کمک می کند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی ، نکات لازم را برای کاهش وزن یا حتی افزایش وزن با توجه به شرایط جسمانی خود به آنها بسپارید.

هرچه کاهش وزن کندتر و در اصل پایدارتر باشد. و برای کاهش وزن نظری ، عصبانیت در مرکز کنترل گرسنگی در مغز شما دیگر راه حلی نیست. همزمان با تضمین رژیم غذایی سالم و منطقی ، میان وعده های خوبی را برای بدن فراهم می کند ، تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام می دهد تا به نتیجه دلخواه برسید. اجازه دهید سر شما را راحت کنم: رژیم بدون ورزش باعث تناسب اندام نمی شود.

حالا می توانید از خودتان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط برای اینکه در خانواده خوب به نظر برسید؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ تجربه اش کردی؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحال می شوم که اشتباه می کنم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید