رونمایی از خودروی ارتقا یافته G4


در راستای سیاست های سازمان ملی استاندارد ایران برای ارتقای استانداردهای ایمنی و عملکرد خودروهای سواری، کارمان موتورز در شهریورماه سال جاری نسخه جدید G4 را با تجهیزات ایمنی ارتقا یافته عرضه خواهد کرد.

به گزارش پارچین خودرو، یکی از موارد مهم در ایمنی خودرو، تجهیز خودرو به سیستم کنترل پایداری الکتریکی یا سیستم «ESC» مجهز به نسخه جدید G4 به منظور ارتقای ایمنی است. این سیستم که وظیفه اصلی آن جلوگیری از رانش خودرو است، می تواند تا حد زیادی از تصادفات جلوگیری کند و اهمیت آن در ارتقای ایمنی خودرو، آن را به یک استاندارد اجباری در بسیاری از کشورها تبدیل کرده است.

از دیگر تغییرات G4 جدید می توان به ارتقای ترمزهای این خودرو اشاره کرد به طوری که سیستم ترمز G4 که از نوع کاپ روی چرخ های عقب بود به نوع دیسکی تبدیل شد، بنابراین خودرو مجهز به ترمز در هر چهار چرخ، و دیسک های ترمز وجود دارد که بهتر از قبل کار می کنند. علاوه بر این، این تغییر منجر به خنک‌سازی بهتر و زمان واکنش سیستم کمتر به دستورات راننده شد.

لزوم تجهیز خودرو به چراغ های روشنایی روز (DRL) این روزها همیشه یک اصل ایمنی در خودروها است که به آن نیز توجه شده و G4 جدید به چراغ یا DRL مجهز شده است. مجهز به رانندگی در روز؛ همچنین در این محصول شاهد اضافه شدن Gear Shift Indicator Guide System یا «GSI» هستیم.

خاطرنشان می شود تمامی موارد ذکر شده و تغییرات جدید در محصول G4 بر اساس استانداردها و سیاست های روز سازمان ملی استاندارد ایران پیاده سازی و به روز رسانی شده است تا شاهد رضایت مشتریان کرمان موتور از خودروهای تولیدی باشیم. این شرکت.

طبق اعلام شرکت کرمان موتور، نسخه جدید جی ۴ اواخر تابستان امسال عرضه می شود و جایگزین نسخه قبلی می شود.