روند قرعه کشی دومین دوره سیستم یکپارچه سفارشی سازی خودرو چگونه است


آگهی اپراتور سیستم یکپارچه سفارشی سازی خودرو;

اپراتور سامانه شخصی سازی یکپارچه خودرو مگا در اطلاعیه ای خلاصه ای از مراحل قرعه کشی دومین دوره سامانه یکپارچه شخصی سازی خودرو را اعلام کرد.

به گزارش پارچین خودرو، قرعه کشی دومین دوره ثبت نام سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ساعت ۱۰ صبح روز شنبه اول مردادماه سال جاری توسط شرکت مگا در تالار همایش های امام رضا(ع) شرکت ایران خودرو برگزار می شود.

شرکت مگا در راستای اهمیت این قرعه کشی خلاصه ای از عملکرد خود را به شرح زیر اعلام می کند:

لیست متقاضیانی که برای نیمسال دوم سیستم تخصیص یکپارچه خودرو ثبت نام کرده اند طی فرآیندی به نام “تصادفی” غیرفعال می شود. فرآیندی که هرگونه اولویت و اولویت را از بین می برد و در نتیجه متقاضیان ثبت نام در مهلت اعلام شده از شانس مساوی برخوردار خواهند بود. بنابراین زمان ثبت نام (صرف نظر از اینکه متقاضی در روز اول یا در ساعت آخر مهلت ثبت نام کرده باشد)، تاثیری در شانس برنده شدن نخواهد داشت.

در مرحله بعد با فرمول «تعداد متقاضیان تقسیم بر ظرفیت اصلی به اضافه رزرو» یک عدد به دست می آید. این عدد گنجانده شده و سپس اعداد یک ها، ده ها و صدها عدد اصلی از طریق چرخ خارج می شوند. سپس عدد پایه بدست آمده وارد سیستم می شود و در لیست تصادفی قبلی قرار می گیرد. متقاضیان با اعمال فاصله بر اساس عدد پایه به دست آمده توسط سامانه به عنوان برنده انتخاب خواهند شد.

این گزارش می افزاید، مراسم و مراحل قرعه کشی دومین دوره ثبت نام سامانه یکپارچه تخصیص خودرو با نظارت کامل تولیدکننده، شرکت حمایت از مصرف کنندگان و سایر نهادهای نظارتی و با حضور نمایندگان این نهادها برگزار می شود.

دومین دوره ثبت نام ICAS از ساعت ۱۷:۰۰ روز شنبه ۲۵ تیرماه آغاز و در ساعت ۱۷:۰۰ روز سه شنبه ۲۸ تیرماه سال جاری به پایان رسید. در این فرصت سه روزه بیش از شش میلیون متقاضی موفق به ثبت نام شدند و ۷۶ هزار دستگاه خودروی موجود از این تعداد متقاضی قرعه کشی می شود.

شش شرکت خودروسازی ایران خودرو، سایپا، بهمن موتور، آرن پارس موتور، الیا خودرو و خودرو فردا در این دور از قرعه کشی سامانه یکپارچه سفارشی سازی خودرو حضور دارند.

همچنین خودروهای عرضه شده در این دوره از قرعه کشی عبارتند از: پژو پارس، پژو ۲۰۶، پژو ۲۰۷، دینا پلاس، سورن پلاس، تارا، سینا اس، کویک اس، دیگنیتی، فیدلیتی، لاماری اما، دایون وای ۵، واردا اس ایکس ۵. و غدان T5.

لازم به ذکر است تنها مرجع رسیدگی، پیگیری و پاسخگویی به برخی مشکلات احتمالی، شکایات متقاضیان و سایر موارد مرتبط با سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، واحد پشتیبانی این سامانه است، به طوری که مگا تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا روند ثبت نام تا حد امکان واضح است. قرعه کشی خودرو در دستور کار