رول سالاد مرغ Tex-Mex + پیشگیری از منوی هفتگی RD


چند روز گذشته در طوفان بود. هفته گذشته در این زمان در جشن تولد دختران استرس داشتم. مهمانی در یک چشم به هم زدن به پایان رسید ، فوق العاده موفق بود ، و همه ما احساس خوشبختی با قبیله ای از دوستان داریم که دختران ما را دوست دارند و عالی ظاهر شدند! در حالی که مارک با پیتزا و نوشیدنی های خنک دیر رسید ، همه والدین برای کمک به شلپ وارد شدند تا همه چیز را در پارتیزان جلب کند.

صدای والدین مثل بچه ها بلند بود و صحبت می کردند. پیتزای دومینوس بدتر از چیزی بود که به خاطر دارم. و بچه ها با چیزهای زیادی رشوه گرفتند تا بتوانند تصویری زیبا از خدمه FULL خود دریافت کنند … در جلوی جاروبرقی و دیوار بادکنکی که من کنار هم قرار دادم. #nailedit

یکشنبه با خانواده بود ، جشن … دوباره. آفتاب پرواز کرد و دختران تمام روز با پسر عموی خود بودند ، وقت خود را با هم می گذراندند و با اسباب بازی های جدید خود بازی می کردند. گویی ما به طور کامل به داشتن زمان کافی برای بزرگسالان روی آورده ایم و سالها از آن زمان می گذرد. احساس کرد عجیببه امروز صبح وقتی رفتم سر کار احساس کردم با بچه هایم تمام آخر هفته ، با این وجود من مشتاق زمان با کیفیت بودم فقط آنها

دختران و والدینم ، برادر و برادر شوهرم دیشب برای تماشای بازی من به میدان رفتند. مارک در تیم من بود و احتمالاً 5 سال بود ، اگر نه بیشتر ، از زمانی که خانواده ام بازی او را دیدند. من اولین دوره را قبل از اینکه 1/3 تیغه از اسکیت های سفارشی من جدا شود خوب بازی کردم !!! تا پایان 2nd دوره متقاعد شده بودم که سعی می کنم زمین بازی را اجاره کنم و دوباره به بازی بپیوندم. و گل زدم. برو شکل!

با آگاهی از اینکه دیروز JAM خواهد بود ، صبح یکشنبه صبح روی منوی هفتگی کار کردم. می دانستم که از هفته گذشته دستور تهیه یک کار دیگر را داشتم و پیش بینی آب و هوا را دیدم: هوای خنک تری در راه است و غذای مناسب در نزدیکی آن است. با این حال ، من می دانستم که باید هفته را ساده نگه دارم – مهمانی ها پشت سر ما هستند ، اما این هفته شلوغ است و انگیزه شام ​​من هنوز پایین است.

شامی که به تازگی برنده شدیم ، استراحت از کافه و کباب محلی ما بود – این رولت های سالاد در منو مورد علاقه طرفداران است ، و در حالی که من دقیقاً آن را بازسازی نکردم ، سریع ، ساده ، خوشمزه و مغذی بودند. ما آنها را برای یک شام سبک خوردیم ، اما می توان آنها را به عنوان یک پیش غذای سنگین نیز سرو کرد.

عناصر

 • 10 برگ کاهو رومی ،

 • 1 پوند سینه مرغ آب پز ، نازک برش خورده

 • 1 عدد آووکادو ، نازک ورقه شده

 • 1 فنجان مغز ذرت منجمد ، ذوب شده

 • 2/3 فنجان سالسای ذرت و لوبیا سیاه آماده شده

 • 1/2 فنجان نوار تورتیلا

 • 1/2 فنجان (2 اونس) پنیر چدار رنده شده

 • 1/4 فنجان خانه خانگی

 • 1/2 قاشق غذاخوری چیپوتل چیلی

 • 2 قاشق غذاخوری دوغ یا شیر کم چرب

دستورالعمل ها

 1. برگهای کاهو را در یک لایه قرار دهید. هر برگ سالاد را با 1/1 اونس مرغ و آووکادو پر کنید.
 2. ذرت و سالسا را ​​در یک کاسه کوچک مخلوط کنید. از هر برگ سالاد چند قاشق غذاخوری بریزید.
 3. روی برگ های کاهو را با نوارهای تورتیلا و پنیر روی آن بریزید.
 4. در یک کاسه کوچک ، خانه ، پودر چیپوتل چیپس و دوغ را مخلوط کنید تا خوب مخلوط شوند. رولت های سالاد را بچکانید و بلافاصله سرو کنید.

اطلاعات تغذیه:

بازده: 10
دوز: 1 استوانه آماده شده

مقدار در هر وعده:
کالری: 164چربی کل: 7.8 گرمکلسترول: 41 میلی گرمسدیم: 378 میلی گرمکربوهیدرات ها: 9.9 گرمفیبر: 2.6 گرمقند: 2.2 گرمپروتئین: 14.0 گرم

بسته های سالاد بسیار سرگرم کننده هستند!

منوی هفتگی: 19 تا 23 سپتامبر

خوب باش،دیدگاهتان را بنویسید