روشنایی فورد F-150 در ۲۶ آوریل “آماده ضربه زدن” است – Geek.


تاریخ عرضه کامیون لایتنینگ F-150
سنگر

پس از نزدیک به یک سال انتظار از زمان معرفی، بالاخره زمان آن فرا رسیده است که فورد F-150 لایتنینگ به خیابان ها بیاید. هیجان زیادی در مورد اولین پیکاپ تمام الکتریکی فورد وجود دارد و امروز این شرکت تایید کرده است که تاریخ عرضه رسمی آن تنها چند هفته باقی مانده است.

جیم فارلی مدیر عامل فورد توییتر کار را به دست گرفت همه تأیید کردند که کامیون در ۲۶ آوریل ۲۰۲۲ وارد می شود. فارلی در توییتی گفت: “زمان رسیده است”، همراه با تصویری که بیان می کند “اف-۱۵۰ صاعقه در ۲۶ آوریل ۲۰۲۲ ضربه می زند”، که نشان می دهد کامیون در نهایت خواهد آمد. ارسال را برای خریداران آغاز کنید. همانطور که در ابتدا قول داده بودیم تا پایان آوریل.

ما مطمئن نیستیم که آن تاریخ شروع تولید است یا شروع تحویل، اما چندین خریدار به توییتی پاسخ دادند که در آن ایمیل‌هایی دریافت کرده‌اند مبنی بر اینکه سفارش‌های کامیون در اواسط آوریل در حال تولید هستند.

تمام سطوح تریم در فورد F-150 لایتنینگ
سنگر

در فوریه، چندین خریداران تاریخ تولید را برای ۱۸ آوریل تایید کرده اند. اگر درست باشد، به نظر می‌رسد که می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اولین کامیون‌های فورد F-150 لایتنینگ تا پایان ماه یا اوایل ماه مه وارد جاده‌ها شوند.

در حالی که ۲۶ آوریل روز بزرگی برای فورد خواهد بود، به خصوص اگر کامیون برقی در نهایت برای خریداران ارسال شود، کامیون آبی بیضوی هنوز راه زیادی در پیش دارد. اگر کامیون را از قبل سفارش داده باشید، احتمالاً اولین سوال شما این خواهد بود که “کامیون من چه زمانی ارسال می شود؟” این یک سوال معتبر است. چندین پاسخ به توییت‌های مدیرعامل فورد نشان می‌دهد که بسیاری از پیش‌سفارش‌ها تا ژوئن انجام نمی‌شود.

علاوه بر این، F-150 Lightning بسیار بهتر از آنچه فورد انتظار داشت مورد استقبال قرار گرفت و باعث شد این شرکت پیش بینی تولید خود را از ۲۵۰۰۰ در سال ۲۰۲۱ به ۵۰۰۰۰ دوبرابر کند و بعداً این تعداد را به حداقل ۸۰۰۰۰ برساند. البته، گفتن اینکه او می تواند این تعداد کامیون بسازد و این کار را انجام دهد، داستان دیگری است، بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم.

بر کسی پوشیده نیست که خودروسازان اخیراً با مشکل مواجه بوده اند و این امر به ویژه در مورد کامیون های برقی صادق است.

این یک خبر خوب و یک معامله عالی برای فورد است. فقط بدانید که اگر هنوز F-150 لایتنینگ جدید را پیش‌سفارش نکرده‌اید، به این زودی‌ها نخواهید گرفت. این شرکت در حال حاضر لیست پیش‌سفارش را بسته است، تعداد سفارش‌های معوقه زیادی با بیش از ۲۰۰۰۰۰ سفارش دارد و برای آینده قابل پیش‌بینی بسیار شلوغ خواهد بود. در هر صورت، من نمی توانم صبر کنم تا ببینم لایتنینگ چگونه با ریوین R1T و سایر کامیون های الکتریکی آینده مقایسه می شود.

در سراسر لبه