روسای شعب استان تهران به سراغ قرارداد فناوری اطلاعات بانک ایران زمین رفتند


روسای شعب بانک ایران زمین در استان تهران در سه گروه از هلدینگ فناوری اطلاعات این بانک بازدید کردند و در جریان توانمندی ها و امکانات آن قرار گرفتند.

به گزارش فارسی خودرو، در این بازدیدها که معاون فناوری اطلاعات، مدیر شعب استان تهران، مدیر روابط عمومی و مدیران شعب مناطق ۱ و ۲ بانک تهران ایران زمین حضور داشتند، رؤسا از شعب از ساختمان فناوری اطلاعات بانک بازدید و با حضور در جلسات با توانمندی های هلدینگ آشنا شدند.

فرهاد عینالوی

در این جلسه فرهاد اینالوی معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین در تشریح ماموریت شرکت هلدینگ فناوری اطلاعات در خصوص چشم انداز بانکداری دیجیتال این بانک، توضیح داد: بانکداری دیجیتال مفهومی جدید است که بانک ایران زمین در این موضوع پیشگام بوده و به آن توجه دارد. با توجه به اینکه مشتریان می توانند محصولات خود را بر اساس درخواست و نیاز خود دریافت کنند.

به گفته وی شخصی سازی بانکداری تعریف جدید بانکداری دیجیتال است و این مشتریان هستند که خدمات را تعریف می کنند.

مصطفی یزدانگو

ادامه این جلسه مصطفی یزدانگو مدیرعامل شعبه استان تهران با اشاره به سرعت تحول و پیشرفت در حوزه خدمات بانکداری دیجیتال و اهمیت توجه ویژه به نوسازی خدمات نوین در دنیای دیجیتال گفت: با تغییر نیازها در یک بازار. و محصولات و فعالیت های رقابتی در این بازار باید همیشه به روز شوند.”

وی افزود: مسئولان شعب باید علاوه بر بهره گیری از توانمندی های موجود، تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده به کار گیرند.

استاد سید محمد حسین

استاد سید محمد حسین مدیر روابط عمومی با اشاره به تغییرات در حوزه روابط عمومی در سال های اخیر گفت: رشد فناوری، ظهور شبکه های اجتماعی و تغییر نیاز مشتریان از جمله عواملی است که فعالیت در این حوزه را تغییر داده است. ” است.

وی در خصوص معرفی خدمات نیز افزود: بانک ها و شرکت های تابعه باید علاوه بر ترویج فرهنگ رسانه ای و استفاده موثر از بسترهای دیجیتال و شرکت های گروه پرش، از بانک ها و با همکاری شعب استفاده کنند.

در این برنامه روسای شعب استان تهران از شرکت‌های سابین تجارت آریا از جمله شرکت پرداخت بانک، شرکت آوا، اپراتور باشگاه مشتریان و پیشانی بانکداری دیجیتال، مرکز نوآوری بازدید و با مدیران شرکت‌ها جلساتی را برای آشنایی بیشتر با خدمات آنها برگزار کردند. یک گردنبند