رفع Wi-Fi غیر قابل اعتماد با Killer Mesh Router – بررسی Geek


روتر Linksys Velop در یک میز در یک خانه مدرن
لینکسیس

چیزهای بسیار کمی وجود دارد که ما بیشتر از داشتن یک اتصال Wi-Fi ثابت در هر کجا که می رویم دوست داریم – دقیقاً به همین دلیل است که ما طرفداران بزرگ سیستم های Wi-Fi خانگی مشبک هستیم. اگر به دنبال ارتقای تنظیمات Wi-Fi خانه خود هستید، این معامله روتر شبکه از Linksys را به سختی از دست خواهید داد.

سیستم Wi-Fi Home Mesh Velop Linksys تا ۶۰۰۰ فوت مربع را پوشش می دهد. اگر خانه بزرگی دارید یا اغلب مناطق مرده را در مناطق دور از روتر فعلی خود پیدا می کنید، ایده آل است. روتر سه باند همچنین می تواند بیش از ۶۰ دستگاه متصل را پشتیبانی کند، که اگر دستگاه های هوشمند زیادی در اطراف خانه داشته باشید عالی است.

اتصال اترنت دو بانده، طراحی چهار هسته ای با فرکانس ۷۱۶ مگاهرتز و ظرفیت ذخیره سازی ۵۱۲ مگابایت را ارائه می دهد. Velop دارای سرعت ۲.۲ گیگابیت بر ثانیه است. سرعت بالا برای هر کسی که می خواهد از پخش ۴K، بازی آنلاین و پخش زنده یا اتصال سریع در حین کار از راه دور لذت ببرد، ضروری است.

Velop می تواند برای پوشش سریعتر و بهتر از هر ارائه دهنده خدمات اینترنتی به مودم موجود شما متصل شود. همچنین تنظیم آن از طریق برنامه Linksys (اندروید/iOS) آسان است. این برنامه به شما امکان می دهد تنظیماتی مانند راه اندازی شبکه، دسترسی مهمان، اولویت بندی دستگاه و موارد دیگر را تنظیم کنید. همچنین با دستیارهای صوتی محبوبی مانند الکسا سازگار است و دارای Apple HomeKit است. حتی می توانید از الکسا برای مدیریت آسان دسترسی Wi-Fi به افراد و دستگاه های موجود در شبکه خود استفاده کنید.

اگر به دنبال ارتقاء تنظیمات Wi-Fi موجود خود هستید یا حتی به یک سیستم شبکه مش قابل اعتماد گسترش می دهید، این فرصت عالی برای انجام این کار است. با استفاده از آن، ۴۶ درصد از قیمت اصلی استیکر صرفه جویی می کنید، اما برای همیشه دوام نخواهد داشت، پس تا دیر نشده آن را همین حالا دریافت کنید!

هشدار معامله!