دوچرخه های BMW در طیف محصولات خودرو پرشیا


مدیر فروش لوازم جانبی و سبک زندگی BMW و پرشیا خودرو اعلام کرد:

مدیر فروش لوازم جانبی و سبک زندگی بی ام و پرشیا خودرو گفت: به منظور پوشش کامل نیاز مشتریان گروه پرشیا خودرو و عموم مردم، دوچرخه های BMW در گستره محصولات این شرکت قرار گرفت.

به گزارش پارچین خودرو، محمدرضا اردلانی افزود: شرکت فارس خودرو به عنوان تنها ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش خودروهای بی ام و مینی در کشور، علاوه بر فعالیت در زمینه خرید و فروش محصولات بی ام و و خودروهای مینی در زمینه های. مانند لوازم جانبی و مارک های سبک زندگی. بی ام و و همچنین برند MINI همچنان فعال است و همچنان ادامه دارد. پرشیا خودرو همواره تلاش کرده است تا طیف کاملی از محصولات بی ام و را در کشور عرضه کند و تنوع محصولات خود را حفظ کند. بنابراین اضافه شدن یک دستگاه دوچرخه برند بی ام و به لیست محصولات برای فروش در بازار کشور توسط پرشیا خودرو مشکل جدیدی نیست و پیرو سیاست تکمیل طیف محصولات و عرضه طیف وسیعی از محصولات این شرکت در ایران.

اردلانی افزود: دلیل ورود پرشیا خودرو به بازار دوچرخه با برند بی‌ام‌و، ارائه محصولی باکیفیت جهانی و با تکنولوژی روز به بازار کشور و عموم مردم است. با توجه به آلودگی های زیست محیطی ناشی از سوخت های فسیلی، ترافیک شهری و عدم تردد افراد ساکن در شهرهای بزرگ، سبک زندگی به ویژه در کشورهای توسعه یافته به سمت استفاده از دوچرخه سوق پیدا کرده است و این موضوع کاملا جا افتاده و در حال اجراست. مردم برای فرار از ماشین و زندگی روزمره و همچنین ایجاد تنوع در وسایل حمل و نقل برای رسیدن به مقاصد دور و نزدیک از دوچرخه استفاده کردند.

وی در ادامه توضیح داد: می‌خواهیم این رویکرد را در کشور ایجاد کنیم که همسو با سایر کشورها و سایر کشورهای دنیا باشد، محصولی مدرن و باکیفیت از برند معتبر جهانی مانند BMW در دسترس ایرانیان باشد. مصرف کنندگان در همین راستا پرشیا خودرو در نظر دارد بهترین و مدرن ترین وسیله نقلیه را برای سفرهای کوتاه شهری ارائه شده توسط BMW با بهترین کیفیت و خدمات برای بازار ایران عرضه کند. این شرکت قصد دارد با محصولی جدید که تلفیقی از تکنولوژی، تکنولوژی و ورزش است، تجربه ای جدید را برای علاقه مندان به برند بی ام و در کشور عرضه کند. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دفتر مرکزی پرشیا خودرو به شماره ۰۲۱۴۵۹۱ تماس گرفته و به دفتر مرکزی ما واقع در کیلومتر ۵ کرج تهران مراجعه کنند.