دوچرخه برقی Fiido’s X روی قاب جزئی نیمه گرفتگی کشیده شد – بررسی Geek


دوچرخه برقی تاشو Fiido X
ویدئو

Fiido یک تولید کننده دوچرخه برقی مقرون به صرفه است که مستقیماً به مصرف کننده می رسد و دوچرخه های الکترونیکی مختلفی در سراسر جهان در دسترس است. متأسفانه، اگر دوچرخه الکترونیکی تاشو Fiido X دارید، خبر بدی داریم، زیرا این شرکت به تازگی فراخوانی را به دلیل نگرانی هایی که ممکن است نصف شده باشد، صادر کرده است.

همانطور که از تصویر بالا می بینید، Fiido X یک طراحی ظریف و مینیمال با مکانیزم تاشو منحصر به فرد ارائه می دهد. این دوچرخه در ابتدا به دلیل داشتن قاب منیزیمی سبک وزن و بادوام توصیف شد. با این حال، یک بار به آن نگاه کنید و احتمالاً می توانید حدس بزنید مشکل کجاست.

به‌نظر می‌رسد بسیاری از دوچرخه‌های الکترونیکی به‌جای تا شدن از وسط در نقطه تا شدن، دچار مشکل شده و به دو نیم شده‌اند. عکس های کانال تلگرام فیدو آسیب احتمالی را نشان می دهد که خوب نیست.

Fiido X به نصف رسید
جاسازی توییت

به گفته Electrek، بسیاری از دوچرخه های Fiido X نشانه های قابل توجهی از خستگی را در نقطه چین نشان می دهند و این سایت گزارش می دهد که بیش از یک دوچرخه به نصف شکسته شده است. به نظر می رسد که Fiido به سرعت تلاش کرد تا وضعیت را اصلاح کند و با شکست های مشابه روبرو شد و از آن زمان فراخوانی کامل صادر کرده است و پیشنهاد می کند که اگر Fiido X دارید، اصلاً سوار آن نشوید.

یکی از نمایندگان شرکت این فراخوان را در یک گروه خصوصی برای دارندگان دوچرخه برقی Fiido X در فیس بوک تایید کرد. این نشریه می گوید که این شرکت “گزارش معیوب تایر را در ۳ آوریل دریافت کرد، که Fiido توانست آن را در آزمایشگاه تحقیق و توسعه خود در شنژن تایید کند… بر اساس این واقعیت که این خرابی یک مشکل امنیتی جدی است، ما اکنون از همه کاربران می خواهیم. استفاده از X را به طور موقت متوقف کنید.” در جایی که خطراتی وجود دارد.

در پست فیس‌بوک آمده بود که فراخوان فراتر از برنامه‌های حفاظت از کاربر، بهبودهای احتمالی و تجزیه و تحلیل علت خرابی است که Fiido در تاریخ ۱۲ آوریل یا قبل از آن به اشتراک خواهد گذاشت.

امیدواریم فیدو در زمان مناسب به مشتریان خود رسیدگی کند و در جریان جزئیات بیشتر باشیم. در ضمن اگر Fiido X دارید سوارش نشوید.

از طریق الکترک