دلیل تامین اما برای مری با کمترین امکانات


/ خاص / ضعف در شبکه خدمات پس از فروش لاماری;

وجود شبکه خدمات پس از فروش مناسب و سراسری در کشور پهناور ایران یک امتیاز و مزیت بزرگ برای هر خودروسازی است که شرکت آرین پارس موتور از آن بی بهره بوده و همین کمبود باعث شد لاماری ایما وارد ایران شود تا با آن بازار را معرفی کند. حداقل گزینه ها و امکانات

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در حالی که خودروسازانی مانند مدیران خودرو از طریق شبکه گسترده نمایندگی های مجاز در سراسر کشور به مشتریان خدمات ارائه می دهند، خودروسازانی نیز هستند که تعداد کمی نمایندگی در کشور دارند.

گزینه ها و معیارهای تارا و رعنا روی لاماری

۱۱ گزینه خالی در ۱۱ میلیارد کراس

بزرگترین نقطه ضعف اما تیپ تروی است

یکی از این خودروسازان که دارای چند شبکه خدمات پس از فروش است و بیشتر آنها در مراکز شهرستان ها مستقر هستند، اقدام به ارائه محصولی کرده است که گزینه های بسیار کمی برای حل این مشکل در اختیار خریداران قرار می دهد.

لاماری

این شرکت به منظور کاهش مراجعه مشتریان به شبکه خدمات پس از فروش برای مشکلات احتمالی و ایجاد فرصت کافی برای افزایش تعداد نمایندگی های مجاز و تجهیزات و لوازم آنها، محصول Lamari Ima را با چند گزینه به بازار معرفی کرد. آموزش کارکنان این مراکز.

لاماری ایما که در حال حاضر قیمت آن در محدوده ۱۱ میلیارد ریال قرار دارد، احتمالا در مراحل بعدی با آپشن های بیشتری راهی بازار خواهد شد و همین موضوع نگرانی هایی را برای افزایش بیشتر قیمت این محصول ایجاد کرده است.

خبرنگار: فرشید آصفی