در کدام صرافی دیجیتال ثبت نام کنیم؟


خلاصهبرای خرید ارز دیجیتال ابتدا باید صرافی ارز دیجیتال را بشناسید تا ثبت نام کنید. در این مقاله معیارهایی را به شما می گوییم که می توانید برای یافتن صرافی ارز دیجیتال مورد نظر خود از آنها استفاده کنید.

ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال یکی از اولین گام ها در خرید ارز دیجیتال است. کسانی که از همان گام های اولیه خرید ارزهای دیجیتال را جدی می گیرند معمولاً موفق تر هستند. بنابراین، اگر شما هم می خواهید یک ارز دیجیتال بخرید، باید مراحل انجام آن را از همان ابتدا انجام دهید. انتخاب صرافی ارز دیجیتال یکی از اولین اقداماتی است که در این مقاله با آن آشنا خواهید شد. برای انتخاب یک صرافی آنلاین مناسب و مطمئن، معیارهای مختلفی وجود دارد که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد. در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه ارزهای دیجیتال خوب را شناسایی و خریداری کنید.

در کدام صرافی دیجیتال ثبت نام کنیم؟

عدد صرافی ارزهای دیجیتال بسیار زیاد است و هر روز در حال افزایش است. البته، شما نمی توانید عضو شوید و در همه این صرافی ها کار کنید. به همین دلیل باید بهترین ها را پیدا کنید و در آن قرار دهید. شناسایی عناصر دخیل بدون دانش و آگاهی کافی عملا غیرممکن است. بنابراین، ابتدا باید ویژگی های صرافی ارز دیجیتال ایده آل را بدانید تا بتوانید آن را پیدا کنید. این ویژگی ها بر اساس ترجیحات شخصی شما متفاوت است و تقریباً چندان مهم نیستند. پس از آشنایی با گروهی از آنها، می توانید صرافی مورد نظر خود را بر اساس ترجیحات شخصی خود انتخاب کنید. در این لیست می توانید برخی از ویژگی های مورد نیاز را مشاهده کنید:

  • سرعت و امنیت ضروری ترین ویژگی یک صرافی معتبر ارز دیجیتال است
  • کارمزد مبادله بر کیفیت معاملات شما تأثیر می گذارد
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته برای هر صرافی معتبر ضروری است
  • تعداد و نوع ارزهای مبادله ای می تواند برای برخی سرمایه گذاران مهم باشد
  • سادگی فعالیت در مبادله و خرید و فروش ارزهای دیجیتال خیلی مهمه
  • تاریخچه یک صرافی ارز دیجیتال نیز می تواند بر اعتبار آن تأثیر بگذارد

با توجه به اهمیت این موارد، باید سعی کنید صرافی ارز دیجیتال مورد نظر خود را پیدا کنید. هر صرافی آنلاینی که تعداد بیشتری از موارد فوق را شامل می شود، گزینه بهتری است. پس از یافتن این صرافی، می‌توانید عضو شوید و طبق دستورالعمل‌های بخش‌های زیر، ارز دیجیتال خریداری کنید.

چگونه در صرافی ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

چگونه در صرافی ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

ورود صرافی ارز دیجیتال این کار دشواری نیست زیرا امروزه اکثر صرافی ها به صورت آنلاین کار می کنند. با این حال، این تنها مرحله عضویت شما در صرافی نیست و یک مرحله اضافی به نام “احراز هویت” برای آن وجود دارد. اکثر اقدامات عضویت شما در این قسمت انجام می شود که به منظور مبارزه با جرائم مالی از جمله پولشویی و حفظ امنیت حساب شما انجام می شود. بنابراین، احراز هویت برای فعالیت مبادلات ارز دیجیتال شما ضروری است.

اما تعداد محدودی از صرافی ها این مرحله را جدی نمی گیرند و ممکن است در آینده برای شما مشکل ایجاد کند. بنابراین، باید به دنبال یک صرافی ارز دیجیتال باشید که از شما بخواهد تا حد امکان کل فرآیند احراز هویت را تکمیل کنید. به این ترتیب، می‌توانید با خیال راحت‌تر به تنهایی کار کنید و نگران مسائل احتمالی مبادله نباشید. بنابراین می توان مرحله احراز هویت را یکی از اسناد اعتباری بورس در نظر گرفت. فرآیند عضویت شما به طور کلی با ورود به وب سایت صرافی و بخش های «ثبت نام» و «اطلاعات کاربر» انجام می شود. برای این کار کافیست نقشه زیر را دنبال کنید:

  • وارد سایت تبادل شده و به قسمت ثبت نام بروید
  • اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل ثبت نام اولیه خود را وارد کنید
  • پس از ثبت نام به صفحه اطلاعات کاربری رفته و اطلاعات این قسمت را تکمیل کنید
  • منتظر باشید تا احراز هویت شما توسط صرافی تایید شود و مشاور شما با شما تماس بگیرد

چه ارز دیجیتالی بخریم؟

چه ارز دیجیتالی بخریم؟

من دیده ام که عضویت در یک صرافی ارز دیجیتال کار سختی نیست و شما می توانید آن را به راحتی انجام دهید. حالا باید ارز دیجیتالی را که می خواهید بخرید انتخاب کنید. ارزهای دیجیتال زیادی در صرافی ها وجود دارد که می توانید آنها را بخرید و بفروشید. با این حال، نوع و تعداد این سکه ها در صرافی های مختلف متفاوت است. به همین دلیل است که باید در مرحله اول (انتخاب صرافی) به ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده توسط پلتفرم مورد نظر خود توجه کنید. صرافی ممکن است بسیار خوب باشد اما از ارز رمزنگاری دلخواه شما پشتیبانی نمی کند. به این ترتیب نمی توانید ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنید. تصمیم گیری در مورد خرید سکه کاملاً به شما بستگی دارد. با این حال، بهتر است قبل از شروع معامله در مورد ارز دیجیتال مورد نظر خود تحقیق کنید.

البته لازم نیست فقط روی صرافی ارزهای دیجیتال کار کنید. با انتخاب و عضویت در چندین صرافی می توانید از امکانات مختلف بهره مند شوید و ارزهای مختلف را خریداری کنید.

به این مقاله اشاره می کند