در نهایت می توانید یک جاروبرقی جت ویروسی سامسونگ بخرید – بررسی Geek


جارو شارژی سامسونگ جت دیزاین سفید سبز آبی
سامسونگ

پس از انتشار ویروسی در TikTok در ژانویه گذشته، Samsung Bespoke Jet بالاخره برای خرید در دسترس است. این قوی‌ترین جاروبرقی سامسونگ تا به امروز است، با ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند مخزن خود خالی‌شونده، طراحی قابل افزایش، و یک جاروبرقی اضافی اختیاری.

جت سفارشی فقط ۵.۷ پوند وزن دارد و دارای موتور HexaJet با قدرت مکش ۲۱۰ وات است. این قابل مقایسه با گران ترین جاروبرقی های Dyson است که با توجه به اینکه قیمت هواپیمای سفارشی ۹۰۰ دلار است، منطقی است. (با این حال، مانند همه جاروبرقی ها، Bespoke Jet با قدرت مکش اکثر جاروبرقی های سایز کامل مطابقت ندارد.)

اما واقعاً برای قدرت مکش پولی پرداخت نمی کنید. در عوض، شما هزینه تجربه ساده یک جاروبرقی پیشرفته با باتری را پرداخت می کنید. ایستگاه شارژ «همه در یک تمیز» جت سفارشی به عنوان یک جعبه زباله خودکار عمل می کند و به طور خودکار موهای حیوان خانگی، خاک و زباله را از جت سفارشی پاک می کند.

قابل ذکر است که Bespoke Jet دو ساعت عمر باتری دارد و از یک صفحه نمایش یکپارچه برای نشان دادن اطلاعات مهم مانند یادآوری های تعمیر و نگهداری، باقی مانده باتری و میزان مکش مواد از زمین استفاده می کند. سه ضمیمه به شما کمک می کند سطوح غیر کف را تمیز کنید، و طراحی قابل گسترش به افزایش دسترسی شما در هنگام حرکت کمک می کند.

سامسونگ همچنین یک افزونه برای Spray Spinning Sweeper می فروشد که از دو پد چرخش و یک مخزن آب ساده برای تمیز کردن کف های سخت استفاده می کند. لازم به ذکر است که هم پدهای پاک کن و هم فیلتر جاروبرقی Bespoke Jet قابل شستشو هستند.

شما می توانید Samsung Bespoke Jet را با قیمت ۹۰۰ دلار از فروشگاه اینترنتی این شرکت سفارش دهید. سامسونگ طرح های تامین مالی جاروبرقی را ارائه می دهد و همه خریدها شامل یک سال ضمانت می شود. اگر به این نتیجه رسیدید که جت سفارشی برای شما مناسب نیست، سامسونگ ظرف ۱۰۰ روز بازپس گیری را می پذیرد.

منبع: سامسونگ