در جاروبرقی Roborock Robot خود صرفه جویی زیادی کنید (و بیشتر!)


معاملات How-To Geek شامل Roborock، Skullcandy و Anker
نحوه معاملات Geek

به اولین هفته کامل آوریل خوش آمدید! شما رسماً سه ماهه ۲۰۲۲ را فتح کردید (وحشی، درسته؟). برای جشن گرفتن این نقطه عطف، ما با چند پیشنهاد عالی در مورد یک جاروبرقی روباتیک + جاروبرقی، یک جفت هدفون Skullcandy مقرون به صرفه و یک شارژر دیواری Anker USB آمده ایم. بیایید شیرجه بزنیم!

جاروبرقی Roborock E4 و Mop Roborock E4 با قیمت ۱۹۹.۹۹ دلار (۱۸۰ دلار تخفیف)

roborock

بهار فرا رسیده است، به این معنی که زمان آن رسیده است که خانه خود را سالانه تمیز کردن بهاره انجام دهید. به جای جارو کردن و شستن کف ها با دست، چرا کار را خودکار نکنید؟ برای مدت محدودی، می‌توانید جارو و جارو رباتیک Roborock E4 را تنها با ۱۹۹.۹۹ دلار (۱۸۰.۰۰ دلار) تهیه کنید.

Roborock E4 یک جارو رباتیک ۲ در ۱ است که می تواند هم کف فرش شده و هم سطوح سخت مانند کاشی، مشمع کف اتاق و چوب سخت را تمیز کند. این می تواند تا ۲۰۰۰Pa مکش تولید کند – این قدرت کافی برای بلند کردن مو، دانه و سایر مواد زائد از کف شما است. E4 با هدایت مجموعه‌ای از حسگرها و ژیروسکوپ‌های مادون قرمز، به آن کمک می‌کند تا یک نقشه ذخیره‌شده داخلی از پلان خانه شما ایجاد کند و به آن اجازه می‌دهد تا هر اینچ را برای تمیز کردن کامل‌تر بپوشاند. در نهایت، E4 می‌تواند تا ۲۱۵۲ فوت مربع فضا را قبل از شروع به شارژ مجدد تمیز کند.

Roborock E4 می تواند امروز با تخفیف هنگفت ۱۹۹.۹۹ دلار (۱۸۰.۰۰ دلار) متعلق به شما باشد که تقریباً ۵۰ درصد از قیمت خرده فروشی معمولی تخفیف دارد. این دومین باری است که E4 با این قیمت پایین می آید.

هدفون بی‌سیم Skullcandy Dime True به قیمت ۱۹.۹۹ دلار (۷.۰۰ دلار)

تصویر محصول هدفون بی‌سیم Skullcandy Dime True
آبنبات اسکلتی

چگونه یک جفت هدفون بی سیم واقعا مقرون به صرفه را جذاب تر کنید؟ قیمت کمتر بیشتر تنها با ۱۹.۹۹ دلار (۷ دلار تخفیف)، می‌توانید چندین جفت هدفون بی‌سیم رنگارنگ Skullcandy Dime True را با قیمتی کمتر از یک جفت نسبت به هزینه‌های مسابقه انتخاب کنید.

Skullcandy Dime یک جفت هدفون بی‌سیم ساده با طراحی دایره‌ای است که شامل تمام ویژگی‌هایی است که از یک سخت‌افزار گران قیمت انتظار دارید. این بچه‌ها میکروفون‌هایی را برای تماس‌های میدانی در حال حرکت، کنترل‌های یکپارچه‌ای که می‌توانید بدون کشیدن گوشی از آن استفاده کنید، درجه مقاومت IPX4 در برابر تعریق و آب برای تمرین‌ها یا سفرهای زیر باران دارند، و می‌توانند تا ۱۲ ساعت کارکرد تمام روز را بر روی آن انجام دهند. یک بار شارژ چرا Skullcandy Dime در بررسی رسمی ما به ما امتیاز ۹/۱۰ داده است.

هدفون های Skullcandy Dime True Wireless در شش رنگ سرگرم کننده و پر جنب و جوش عرضه می شوند که می توانید همه آنها را با قیمت ۱۹.۹۹ دلار (۷.۰۰ دلار آمریکا) از اینجا خریداری کنید. این ششمین بار است که این جوانه ها از زمان عرضه در سال ۲۰۲۱ تا این حد قیمت دارند.

شارژر دیواری USB 18W Anker با قیمت ۱۲.۹۹ دلار (۹.۰۰ دلار)

تصویر محصول شارژر دیواری USB 18W Anker
مجری اخبار

شما هرگز نمی توانید شارژرهای زیادی برای گروهی از دستگاه ها در زندگی خود داشته باشید، به خصوص که سازندگان دستگاه ها مدام آنها را از بسته بندی های خرده فروشی به چپ و راست حذف می کنند. در حالی که گزینه‌های شخص ثالث زیادی وجود دارد، نادیده گرفتن شارژر دیواری USB 18W Anker Amazon Choice، که برای مدت محدودی فقط به ۱۲.۹۹ دلار (۹.۰۰ دلار تخفیف) تخفیف داده شده است، سخت است.

شارژر دیواری USB 18W Anker دارای شارژ سریع Qualcomm’s Quick Charge 3.0 و همچنین فناوری Anker PowerIQ است. Anker با هم قول می دهد که این آداپتور دیواری “سریع ترین شارژ ممکن را در بین هر تلفن هوشمند یا تبلتی” ارائه می دهد. همچنین دارای محافظ داخلی، کنترل دما، و سایر ویژگی‌های ایمنی است که برای محافظت از شما و دستگاه‌هایتان طراحی شده‌اند. Anker به اندازه کافی مهربان بود که یک کابل USB-A به USB-C را در جعبه قرار داد.

با شارژر دیواری USB 18W Anker به قیمت ۱۲.۹۹ دلار (۹.۰۰ دلار آمریکا) از تلفن، تبلت و سایر دستگاه های قابل حمل خود استفاده کنید.

شارژر دیواری USB 18 واتی Anker

شارژر دیواری USB 18W Anker دارای شارژ سریع ۳.۰، فناوری PowerIQ و یک سری ویژگی های امنیتی داخلی است.