در بازی موبایل رسمی «دفتر» – بررسی Geek، Dundie را برنده شوید


The Office: Somehow We Manage یک بازی غیرفعال رایگان است
گروه بازی های شرق

اگرچه مدتی از آن زمان گذشته است میز تحریر برای پخش (معروف به خیلی طولانی)، هنوز هم نمایشی است که تقریباً همه از آن لذت می برند. و اکنون، ما می توانیم سریال عجیب و غریب را در نمایش زنده نگه داریم دفتر: به نوعی مدیریت می کنیمبازی موبایل جدید.

این بازی که توسط گروه گیمز ایست ساید توسعه یافته است، تمام شخصیت های محبوب سریال از جمله مایکل، جیم، دوایت، پم، استنلی و غیره را در خود دارد. شما همچنین می توانید برای جمع آوری شخصیت های خاص مانند Farmer Dwight، Prison Mike و Three Hole Punch Jim کار کنید. این بازی همچنین به شما امکان می دهد برخی از بهترین لحظات نمایش را در حین “کار” دوباره تجربه کنید، از جمله جیم با دوایت شوخی می کند، دوایت از جیم شکایت می کند و استنلی به جای کار کردن، جدول کلمات متقاطع را بی وقفه انجام می دهد.

دفتر: به نوعی مدیریت می کنیم این یک بازی بیکار رایگان است که از آن الهام گرفته شده است میز تحریراحساسات نمادین مدیریت میانی در آن، شما وظیفه دارید تا سود شعبه اسکرانتون Dunder Mifflin را حفظ کنید تا از انقباض جلوگیری کنید. البته، شعبه در رنج است، بنابراین شما باید بهترین تاثیر را روی مایکل اسکات بگذارید و زمان اضافی جدی برای انجام کار به دست آورید.

در حالی که در تلاش برای به دست آوردن سود کافی برای دور نگه داشتن شرکت، به سود بردن به Dunder Mifflin دست و پا می زنید، همچنین می توانید در حین حرکت، ارتقاء میز را نیز دریافت کنید. فقط مطمئن شوید که مایکل را از جمع کردن سود شما برای چیزی احمقانه منع کنید. با این حال، ما مطمئن هستیم که گفتن آسان تر از انجام آن است.

این بازی در حال حاضر برای هر دو سیستم عامل iOS و اندروید در دسترس است. نصب آن رایگان است، اما خریدهای درون برنامه ای اسکات کوین و پول نقد درون بازی وجود دارد.

از اپ استور اپل دانلود کنیدآن را از فروشگاه Google Play دریافت کنید

از طریق nerdistرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر