در آشپزخانه جیک و دانیل – سارا گلدشتاین


نام (S): جیک و دانیل گلدبرگ

حرفه (I): کارآفرین جیک و بنیانگذار NIKUFarms.com. دانیل مدیر محصول است ، در حال حاضر در مرخصی زایمان است.

در این زمان چه کسی ضمانت می شود؟ ما هر دو و کودک 3 ماهه خود هستیم!

1-2 جمله برای خلاصه زندگی در حال حاضر: اتاق نوزاد همچنین اتاق او و دفتر جیک است ، بنابراین ما تمام روز یک خانواده اتاق کوچک انجام می دهیم. قهوه درست کنید و روی ایوان بنشینید ، برای کار به اتاق نوزاد بروید ، کودک با مادر به پیاده روی می رود ، ناهار می خورد ، با کودک بازی می کند ، نظافت می کند ، شام می گذارد ، نوزاد را می خواباند ، می خواند و تکرار می کند!

غذایی که اخیراً دوست دارید چیست؟ ما وسواس هوموس خانگی داریم. وقتی جیک یک دوز جدید می دهد ، ما هر روز می جویم تا تمام شود.

در حال حاضر 3 مورد مواد غذایی غیرقابل مذاکره چیست؟

  1. نخود خشک شده
  2. گوشت
  3. سیب

چگونه و از کجا برای آشپزی الهام می گیرید؟ ما قسمت های بیشتری را در کانال یوتیوب Bon Appetite تماشا کردیم و از اینجا الهام گرفتیم. جیک برخی از دستور العمل های کتاب آشپزی “Ottolenghi Simple” را امتحان کرد ، اما بسیاری از مواقع ما همه مواد لازم برای تهیه بیشتر دستور العمل ها را نداریم ، زیرا در این مدت به دست آوردن چند مورد دشوار است.

غذای مورد علاقه شما در دوران قرنطینه چیست؟ عسل BBQ با استیک بالدار سیر. جیک صاحب nikufarms.com است بنابراین ما مرتباً گوشت های مرتعی خود را تحویل می دهیم و نگران تمام شدن اجزای گوشت در فروشگاه مواد غذایی نباشیم. یکی از مزارع شریک آن نیز عسل می فروشد ، بنابراین ما می دانیم که بیشتر ما هر آنچه را که برای آن نیاز داریم تهیه می کنیم.

جیک استیک های جانبی را به مدت 24 ساعت دریایی می کند: ⅓ فنجان عسل (NIKU Farms) 1 فنجان سس سویا 4 حبه سیر خرد شده و خرد شده. سپس ما BBQ ذغال خود را تا رسیدن به 140 درجه ادامه می دهیم (ما معتقدیم که گوشت را با دماسنج می پزیم ، بنابراین گوشت دقیقاً هر بار بیرون می آید). گوشت را به صورت نازک برش داده و سپس یا روی سالاد ، سیب زمینی پوره شده ، ساندویچ ، حمص ، یا به تنهایی قرار دهید.

نکته آشپزی که در حال حاضر یاد گرفته اید چیست؟ هنگام سرخ کردن ، تخم مرغ باید در دمای اتاق باشد. بدیهی است که این امر به تخم مرغ ها کمک می کند تا یکنواخت تر مخلوط شوند و خمیر یکنواخت تر شود!

اگر سفارش دهید ، رستورانی که دوست دارید صادر کنید چیست؟ به طرز شگفت انگیزی ، ما از زمان انزوای اجتماعی تنها یک بار سفارش داده ایم. این پیتزا از پیتزا نوا بود ، و جالب اینکه بعد از خوردن آن متوجه شدیم که غذا خوردن در بیرون می تواند بیش از حد باشد.

سرگرمی های جدید / مورد علاقه / مورد علاقه؟ دانیل شروع به پختن دسر (چه کسی نکرد) و نقاشی کرد. ما همچنین مجموعه کتاب های گابریل آلون دانیل سیلوا در مورد یک مامور مخفی اسرائیلی را بسیار دوست داریم. مجموعه کتاب ها عالی هستند زیرا کتابهای زیادی در دسترس شماست که می توانید در ادامه بخوانید. این کتاب 20 کتاب دارد!

آیا می توانید توصیه یا فعالیتی را که شامل توجه و درک است ، توصیه کنید؟ حداقل یکبار در روز بیرون بروید ، حتی اگر هنوز خیلی سرد است. برای ما ، این بدان معناست که ما می توانیم حتی یک لیوان شراب در ایوان در پایان روز بخوریم.دیدگاهتان را بنویسید