خودروهای معیوب در ایران خودرو خراسان نیز صفر شدند


معاون سیستم جامع تولید گروه صنعتی ایران خودرو گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در گروه صنعتی ایران خودرو برای تامین قطعات یدکی و تکمیل خودروهای دارای کسری، پارکینگ های ایران خودرو خراسان از خودروهای ناقص خالی شد. .

به گزارش پرشین خودرو، شهرام صالحی افزود: دیروز جمعه ۲۳ مردادماه با تلاش و حمایت همه کارکنان تعداد خودروهای مفقود شده در ایران خودرو خراسان به صفر رسید و به همین دلیل دیگر خودروی ناقصی در پارکینگ وجود ندارد. تعداد زیادی از این سایت

وی با بیان اینکه ۲۳ مردادماه سال گذشته تعداد خودروهای معیوب در این سایت تولیدی بیش از ۱۲ هزار دستگاه بود، تصریح کرد: با صفر روز گذشته تعداد خودروهای معیوب وارد کانال گروه صنعتی ایران خودرو به ۱۳ هزار دستگاه رسید. نسبت به ۱۴ مرداد ماه سال گذشته و در گذشته بیش از ۸۰ درصد کاهش داشته است.

به نظر من در حال حاضر دو سایت ایران خودرو در تهران و تبریز با خودروهای معیوب و اکثرا در سایت تبریز هستند که با تامین قطعات یدکی به زودی به صفر می رسد.

وی با بیان اینکه تعداد خودروهای معیوب در سایت تهران نسبت به ۲۳ مردادماه سال گذشته ۹۵ درصد کاهش داشته است که در آستانه صفر شدن است و آمار فعلی افزایش نخواهد یافت، بنابراین به زودی تعداد خودروهای معیوب خواهد بود. صفر

صالحی با تاکید بر کیفیت خودروهای تحویلی به مشتریان گفت: خودروهای ناتمام با دقت فراوان تکمیل و روانه بازار می شوند تا سطح کیفی آنها با خودروهای تمام تولید شده برابری کند و از این رو خودروها برای حفظ کیفیت و حساب شده به بازار عرضه و عرضه می شوند. نه فقط برای اعلام آمار، تخفیف وجود دارد.