خودروهای جدید سایپا به زودی وارد بازار می شوند


گروه خودروسازی سایپا برنامه های خوبی در زمینه تولید محصولات جدید و مدرن دارد و به زودی محصولات جدیدی را وارد بازار خواهد کرد.

به گزارش پارچین خودرو، وزیر حمل و نقل و رئیس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ونزوئلا شعبه ونزوئلا از مرکز تحقیقات و نوآوری گروه خودروسازی سایپا بازدید و با مدیرعامل این گروه خودروسازی نشست مشترکی در خصوص همکاری های مشترک برگزار کردند. . تولید خودرو در ونزوئلا.تبادل دیدگاه.

محمدعلی تیموری، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ضمن ارائه گزارشی از عملکرد گروه خودروسازی سایپا در زمینه تولید محصولات جدید، گفت: گروه خودروسازی سایپا برنامه های خوبی در زمینه تولید محصولات جدید و مدرن دارد و اقدامات خوبی انجام داده است. مراحل اقدامات و به زودی محصولات به بازار عرضه می شود.

وی افزود: صنعت خودرو در هر کشوری صنعت مهمی است که نقش مهمی در ایجاد توسعه پایدار دارد و سایر صنایع مهم کشور را تحت تاثیر قرار می دهد و سایپا آمادگی دارد با همکاری ونزوئلا محصولات خود را به صورت مشترک تولید و توزیع کند. بازار آن کشور کند است.

وزیر حمل و نقل ونزوئلا در این نشست با قدردانی از عملکرد گروه خودروسازی سایپا گفت: امروز در بازدید از مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا، مدل های جدید خودروهای زیادی را دیدم که به زودی وارد خط تولید سایپا می شوند. و محصولات مدرن و به روز.. یک روزه هستند.

وی با اشاره به اینکه سایپا پیشرو خودروسازی در ایران است و نقش فعالی در ارائه خدمات به مردم و توسعه فناوری های نوین در ایران ایفا می کند، گفت: سایپا در زمینه فناوری و فناوری رشد و پیشرفت زیادی داشته است که بسیار ارزشمند است و امیدوارم که به زودی با همکاری گروه خودروسازی سایپا می توانیم کارخانه سایپا در ونزوئلا را احیا کنیم.

رامون بلاسکوئز گفت: کارخانه ونیراتو که قبلا در ونزوئلا تاسیس و فعال بود، در حال حاضر با ضرر و زیان مواجه است و فعالیت نمی کند و ما هر گونه کمک لازم برای احیای این کارخانه را انجام خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: طبق برنامه ۱۰ هزار خودرو مورد نیاز است که به زودی از سایپا خریداری می کنیم و این خودروها به صورت CKD و CBU به ونزوئلا می آیند و مونتاژ می شوند و وارد بازار کشور می شوند.

وزیر حمل و نقل ونزوئلا افزود: در صورت تحقق این امر می توان محصولات گروه سایپا را به سایر کشورهای منطقه صادر کرد و بر این اساس می توان در راستای منافع دو کشور به توسعه و شکوفایی دو کشور کمک کرد. دو کشور.»

وی بیان کرد: این رابطه موجب توسعه و شکوفایی صنعت خودروسازی ونزوئلا می شود که کمک زیادی به صنعتی شدن این کشور و در نهایت تقویت دوستی دو کشور خواهد کرد.

شایان ذکر است وزیر حمل و نقل ونزوئلا و هیئت همراه از مرکز تحقیقات و نوآوری گروه خودروسازی سایپا بازدید و در جریان آخرین دستاوردهای گروه سایپا در تولید محصولات جدید قرار گرفتند.