خودروسازان و قطعه سازان یک افق خدمات روشن را تعیین می کنند


نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک مدیران عامل و مدیران ارشد سایپایدک و قطعه سازان که در بازار لوازم یدکی سایپا برگزار شد، گفت: شرکت های خدمات فروش باید ضمن ساخت و ساز، ماموریت خدمات رسانی را نیز توسعه دهند. اعتماد همزمان به برند و افراد

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا با ابراز خرسندی از فعالیت سایپیداک در راه اندازی بازار لوازم یدکی، گفت: تولیدکنندگان ما باید به فکر تولید و صادرات ارزان و رقابتی باشند تا بتوانیم اقتصاد و تولید داخلی را رونق دهیم. در این راستا کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی آمادگی حمایت از پیشنهادات سازنده سازندگان قطعات یدکی را دارد.

وی بر لزوم تبلیغات و بازاریابی برای خدمات باکیفیت و فرهنگ سازی استفاده از لوازم یدکی اورجینال تاکید کرد و ادامه داد: ما باید در بازارهای صادراتی در زمینه ارائه خدمات حضور داشته باشیم، بنابراین باید برای گسترش بازار خود با هم همکاری کنیم. اشتراک گذاری.”

همانطور که سید محمدرضا موسوی، مدیرعامل سایپا یدک در این نشست گفت: طبق توافق با انجمن قطعه سازان، اعضای انجمن می توانند از این مجموعه استفاده کنند که این امر باعث هم افزایی بیشتر برای تامین مستقیم مواد کلیدی و اصلی می شود. قطعات یدکی با کیفیت بالا به مشتریان.

وی ادامه داد: به منظور استفاده از توانمندی های موجود در بازار، بازار لوازم یدکی سایپا ایجاد شد که در آینده با استفاده از ظرفیت شبکه توزیع، بازارهای منطقه ای در سراسر کشور ایجاد خواهد شد.

در این جلسه با توافق سایپایدک و انجمن سازندگان قطعات یدکی، امکان استفاده از بازار لوازم یدکی سایپا برای اعضای انجمن فراهم شده است که منجر به هم افزایی بیشتر در جهت ارائه مستقیم قطعات کلیدی و با کیفیت به مشتریان خواهد شد. .