خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی فیلتر مینروا


دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از وسایل ضروری در هر خانه ای است که می توانیم از آن برای رفع آلودگی آب استفاده کنیم. نوع برند دستگاه تصفیه آب در کیفیت عملکرد آن بسیار موثر است. با توجه به آلودگی روزافزون آب، اهمیت تصفیه آن موضوعی بسیار جدی است که همه افراد جامعه از آن آگاه هستند. در این مقاله به معرفی بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی ساخت تایوان و توضیح راهنمای خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب می پردازیم.

بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی

سال هاست که تصفیه آب تایوانی در دنیا مورد استفاده قرار گرفته است. تایوان مهد و قطب تولید دستگاه تصفیه آب است که این دستگاه را با آخرین تکنولوژی تولید می کند. برندهای اصلی دستگاه های تصفیه آب ساخت تایوان از جمله Minerva، CCCA، و Softwater که در زیر به معرفی و بررسی قیمت‌ها می‌پردازیم.

  • قیمت تصفیه آب مینروا

Minerva ساخت تایوان، دارای مجوز در ایالات متحده است و تمام استانداردهای لازم NSF را پاس کرده است. برند استین با دریافت کد اصالت، شناسایی دستگاه اصلی را برای مشتریان آسان کرده است. بدون شک دستگاه تصفیه آب مینروا بهترین برند دستگاه تصفیه آب از جدیدترین سیستم تصفیه آب، اسمز معکوس استفاده می کند. فیلتر غشایی ۱۳ لایه American FilmTech در جذب انواع حلال ها بسیار قوی است. آلاینده های آب فیلترهای کربن ۱۰۰% گیاهی هستند. کامل ترین مدل دستگاه اکسیژن ساز می باشد که شامل ۵ فیلتر، فیلتر معدنی، فیلتر قلیایی برای کنترل و تنظیم سختی آب و فیلتر اکسیژن برای افزایش سطح اکسیژن آب می باشد. پمپ قدرتمند و مخزن ضد باکتری ۱۶ لیتری سلامت آب را تضمین می کند. این برند دستگاه های زیر سینک را در ۶ مرحله آب معدنی، ۷ مرحله قلیایی، ۸ مرحله فرابنفش و ۸ مرحله اکسیژن تولید کرد. قیمت تصفیه آب مینروا بین ۳ و نیم تا ۴ و نیم میلیون تومان است و قیمت آن به تعداد مراحل تصفیه بستگی دارد.

  • قیمت تصفیه آب شیرین

دستگاه های آب سخت اولترافیلتراسیون و اسمز معکوس دستگاه های تصفیه آب UF از دستگاه های ارزان قیمت و بدون پمپ و مخزن تولید می شوند. تصفیه آب اسمز معکوس سافت واتر به دلیل داشتن فیلتر غشایی باکیفیت در حذف املاح و سختی آب بسیار قدرتمند است. سافت واتر در دهه ۱۹۴۰ در آمریکا شروع به کار کرد و امروزه در تایوان نیز فعالیت می کند و به دلیل جذب مشتریان زیاد در این سال ها به بزرگترین تولید کننده دستگاه های تصفیه آب تبدیل شده است و مخزن آنتی باکتریال این دستگاه می تواند ۱۶ لیتر آب را در خود جای دهد. حتی در زمان قطع برق قابل استفاده است. برند سافت واتر دارای استاندارد NSF بوده و تصفیه آب در مراحل ۶ تا ۸ ارائه شده است که قیمت آن حدود دو تا دو و نیم میلیون تومان می باشد.

  • قیمت تصفیه آب سی سی

برند CCKA در دستگاه های خود از فناوری اسمز معکوس استفاده می کند که در مدل سینک موجود است. فیلتر غشایی ۱۳ لایه CCCA ذرات معلق و ناخالصی های آب از جمله رسوبات، مواد شیمیایی، فلزات سنگین و نمک های آب را تا قطر ۰.۰۰۰۱ میکرون حذف می کند و سختی آب را حذف می کند. این برند در دستگاه های خود از سیستم های تولید اکسیژن قلیایی و فرابنفش استفاده می کند و دارای مخزن ۱۶ لیتری ضد باکتری و پمپ قدرتمند می باشد. این دستگاه را می توان در کنار هم نصب کرد. CCCA برندی است که علاوه بر دستگاه های تصفیه آب، به تولید تجهیزات و لوازم جانبی این دستگاه ها می پردازد. برند تایوانی CCCA دارای استانداردهای سازمان بهداشت جهانی بوده و دستگاه های خود را بر اساس استانداردهای جهانی و پیشرفته ترین فناوری ها تولید می کند. قیمت تصفیه آب cck حدود دو میلیون تا دو و نیم میلیون تومان است.

بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی

راهنمای خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب

برند دستگاه نیز باید معتبر و شناخته شده باشد. دستگاه های تصفیه آب تایوانی در حال حاضر بهترین گزینه خرید هستند. خرید آنلاین نیاز به دقت و دانش دقیق از فروشنده دارد. دستگاه تصفیه آب اصل تایوانی باید دارای گواهی اصالت و گارانتی باشد. ابتدا باید از اصل بودن فروشگاه مطمئن شوید. سپس برای کاهش سختی آب آشامیدنی خود دستگاه اسمز معکوس را انتخاب کنید. با نکاتی برای خرید دستگاه تصفیه آب می توانید بهترین دستگاه مناسب برای سکونت خود را از فروشندگان مورد اعتماد تهیه کنید. برند مینروا با دریافت کد اصالت خرید دستگاه اصلی را برای خریداران آسان کرده است که می توانید آن را از نمایندگی انحصاری فیلتر مینروا تهیه کنید.

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر مینروا وی نماینده رسمی برندهای CCKA و سافت واتر و همچنین نماینده انحصاری و واردکننده برند Minerva می باشد. فیلتر مینروا بهترین انتخاب برای خرید دستگاه های تصفیه آب تایوانی است. فروشگاه اینترنتی فیلتر مینروا برای صرفه جویی در وقت مشتریان عزیز امکان خرید آنلاین محصولات را فراهم کرده است. فروش اینترنتی دستگاه تصفیه آب از شرکت فیلتر مینروا خدمات پس از فروش، گارانتی یک ساله شرکتی، خدمات دوره ای دستگاه و تعویض فیلتر را برای شما عزیزان ارائه می دهد. خرید دستگاه تصفیه آب اصل کمک زیادی به شما در بهبود کیفیت زندگی و آب آشامیدنی می کند و همچنین سلامت شما را در برابر آلودگی آب حفظ می کند.

فیلتر مینروا با کادر، کارشناسان و تکنسین های مجرب، خدمات ارسال و نصب رایگان در تهران و کرج و ارسال رایگان به سراسر ایران را به مشتریان خود ارائه کرده است.با کارشناسان فروش این گروه تماس بگیرید که در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به شما هستند. هفت روز در هفته، یا می توانید به وب سایت فیلتر مینروا در وب مراجعه کنید.

به این مقاله اشاره می کند