خدمات مترو در ۱۳ نوامبر افزایش می یابد


ناظر شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: به مناسبت یوم الله ۲۲ آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، متروی تهران آماده خدمات رسانی به شرکت کنندگان در راهپیمایی است.

به گزارش پرشین خودرو، حمید عباسی نامی ضمن گرامیداشت یوم الله ۲۲ آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، افزود: متروی تهران از ابتدا تا انتها از این جشن آماده ارائه خدمات به شرکت کنندگان خواهد بود. در روز جمعه ۱۳ نوامبر با حداکثر ظرفیت خود در راهپیمایی است.

وی با اشاره به اینکه ایستگاه طالقانی در خط اول مترو تهران به عنوان ایستگاه مجاور در مسیر مراسم ۲۲ آبان ماه قرار دارد، افزود: به منظور سهولت در تردد شرکت کنندگان در این تجمع مردمی، قطارها در مسیر حرکت تفکیک شدند. خط ۱ از ۷ به ۵ دقیقه کاهش می یابد

ناظر شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه همچنین از کاهش فاصله زمانی قطارها در خط ۳ از ۱۰ به ۷ دقیقه خبر داد و اظهار داشت: در صورت نیاز قطارهای اضافی اعزام می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، نامی با بیان اینکه مسیر راهپیمایی تا دانشگاه تهران محل اقامه نماز جمعه ادامه دارد، گفت: شهروندان و شرکت کنندگان در نماز جمعه می توانند دین اسلام را ترک کنند. . ایستگاه انقلاب در خط چهارم بعد از کنسرت از آن برای سفر به مقصد خود استفاده کنید.