حمل و نقل از چین به دبی ارزان ترین روش حمل و نقل بین المللی است


چین یکی از قطب های اقتصادی جهان است که محصولات خود را به کشورهای سراسر جهان از جمله ایران صادر می کند. در خصوص واردات کالا از چین به ایران، یکی از موارد مهمی که تجار باید به آن توجه کنند، نحوه و نحوه حمل کالاهای وارداتی است. راه ها و راه های مختلفی برای حمل کالاهای وارداتی وجود دارد که یکی از آنها حمل کالا از چین به دبی است که از طریق دریا انجام می شود زیرا بین چین و دبی و همچنین بین دبی و ایران راه های آبی وجود دارد. یا استفاده از آن با حمل و نقل هوایی است. از آنجایی که روش حمل کالا از چین به دبی یکی از روش های مقرون به صرفه و راحت برای خرید از سایت های فروش کالاهای خارجی می باشد، ما در گروه فونیکس این مقاله را برای آشنایی تجار جدید با این روش آماده کرده ایم.

راه های حمل و نقل کالا از چین به دبی چیست؟

یکی از خدمات ما در گروه فونیکس مربوط به حمل و نقل کالا از چین به دبی می باشد. استفاده از این سرویس برای بازرگانان در فرآیند حمل و نقل کالاهای تجاری دارای مزایای بسیاری از جمله پرداخت هزینه کمتر، سهولت در ترخیص کالا از گمرک، رفع مشکل عدم ارسال کالا از نقاط خارجی به ایران و … می باشد. بنابراین بسیاری از تجار ترجیح می دهند از این روش استفاده کنند و روش حمل و نقل دبی را به عنوان روشی غیر مستقیم برای حمل کالاهای خود از چین به ایران انتخاب می کنند.

روش کار ما در گروه فونیکس برای ارائه خدمات حمل و نقل بار از چین به دبی، حمل کالاهای تجاری وارداتی از چین به دبی با استفاده از دو روش حمل و نقل دریایی و هوایی است. استفاده از این دو روش به این دلیل است که بین کشورهای چین و امارات راه آبی وجود دارد و همچنین حمل کالاهای تجاری از چین به دبی با استفاده از حمل و نقل دریایی آسان است، اما برای حمل کالاهای با ارزش. و اهمیت بالا و باید سریع به دست صاحب کالا برسد، از روش حمل و نقل هوایی استفاده می شود. از جمله خدماتی که ما در خدمات حمل و نقل کالا از چین به دبی به بازرگانان ارائه می کنیم، انتقال کالاهای تجاری از چین به دبی در قالب فرودگاه به فرودگاه، بندر به بندر و درب به در از هر شهر چین به مقصد می باشد. دبی در روش حمل دریایی که حمل هوایی می باشد.

هزینه حمل و نقل از چین به دبی چقدر است؟

هزینه حمل و نقل دریایی یا حمل و نقل هوایی در فرآیند تجارت بین المللی تابع عوامل مختلفی است که بازرگانان باید تمام این عوامل را در نظر بگیرند تا هزینه حمل و نقل کالاهای تجاری خود را به طور کامل برآورد کنند تا مشخص شود که چقدر باید برای کالاهای تجاری خود بپردازند. حمل و نقل تجاری . دریافت زمانی که بازرگانان می خواهند حمل و نقل کالاهای خود را به ما بسپارند، یعنی گروه فونیکس، از کارشناسان مجرب خود استفاده می کنیم تا ابتدا تمام عواملی را که بر هزینه حمل کالا از چین به دبی تأثیر می گذارد، در نظر بگیریم. به بازرگانان اطلاع می دهیم سپس کالاهای تجاری از چین به دبی منتقل می شود. از جمله عواملی که در فرآیند حمل و نقل کالاهای تجاری از یک کشور به کشور دیگر باید مورد توجه قرار گیرد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فاصله بین کشور مبدا و کشور مقصد
 • نوع حمل و نقل (حمل و نقل دریایی ارزانتر از حمل و نقل هوایی است)
 • تعداد کانتینرهای مورد نیاز در صورت استفاده از روش حمل و نقل دریایی
 • وزن واقعی و وزن حجمی کالاهای تجاری وارداتی
 • انتقال مستقیم یا غیر مستقیم
 • و ….

حمل و نقل هوایی

برنامه انتقال کالا از چین به دبی

همانطور که در قسمت راه های حمل و نقل کالا از چین به دبی اشاره کردیم، زمانی که بازرگانان خدمات حمل و نقل از چین به دبی را انتخاب می کنند و حمل کالا را به ما محول می کنند، چهار روش حمل کالای تجاری را به آنها پیشنهاد می کنیم و این چهار روش شامل حمل و نقل دریایی از بندر به بندر، و حمل و نقل دریایی از درب به در، حمل و نقل هوایی از فرودگاه به فرودگاه، حمل و نقل هوایی درب به درب. محاسبه زمان لازم برای رسیدن کالاهای تجاری از چین به دبی از کشور مبدا به کشور مقصد بستگی به شهری دارد که کالاهای تجاری در آن کشتی یا هواپیما بارگیری می شود و روش انتخابی برای حمل کالا. بر اساس این دو عامل، ما به مدت زمانی که گروه ما برای حمل کالاهای شما از چین به دبی نیاز دارد اشاره می کنیم:

بندر حمل و نقل دریایی به بندر

– از نینگبو در چین تا بندر جبل علی در دبی با FCL 20 روز و LCL 29 روز

– از Yiwu در چین تا بندر Jebel Ali در دبی با FCL 25 روزه و LCL 35 روز

– از شانگهای در چین تا بندر جبل علی در دبی با FCL 18 روز و LCL 25 روز

– از شنژن در چین تا بندر جبل علی در دبی با FCL 13 روز و LCL 18 روز

– از گوانگژو در چین تا بندر جبل علی در دبی با FCL 15 روزه و LCL 20 روزه

حمل بار هوایی از فرودگاه به فرودگاه

– از شهر نینگبو در چین تا فرودگاه بین المللی دبی در دبی ۷ روز

– ۵ روز از شهر Yiwu در چین تا فرودگاه بین المللی دبی در دبی

– ۳ روز از شانگهای چین تا فرودگاه بین المللی دبی در دبی

– دو روز از شنژن چین تا فرودگاه بین المللی دبی در دبی

– از گوانگژو در چین تا فرودگاه بین المللی دبی ۳ روز

حمل و نقل هوایی درب به درب

– از شهر نینگبو در چین تا لانگه یا هر آدرس دیگری که صاحب کالا در دبی درخواست می کند تا ۹ روز طول می کشد.

– از Iwo در چین تا Lange یا هر آدرس دیگری که صاحب کالا در دبی درخواست می کند تا ۱۱ روز طول می کشد.

– از شانگهای چین تا لانگه یا هر آدرس دیگری که صاحب کالا در دبی درخواست می کند حداکثر ۸ روز طول می کشد.

– از شنژن چین تا لانگ یا هر آدرس دیگری که صاحب کالا در دبی درخواست می کند حداکثر ۷ روز طول می کشد.

– از گوانگژو در چین تا لانگه یا هر آدرس دیگری که صاحب کالا در دبی درخواست می کند حداکثر ۸ روز طول می کشد.

حمل و نقل دریایی از درب به در

– از شهر نینگبو در چین تا لانگه یا هر آدرس دیگری که صاحب کالا در دبی درخواست می کند حداکثر ۲۲ روز طول می کشد.

– از شهر Yiwu در چین تا Langhe یا هر آدرس دیگری که صاحب کالا در دبی درخواست می کند حداکثر ۱۹ روز طول می کشد.

– از شانگهای چین تا لانگه یا هر آدرس دیگری که صاحب کالا در دبی درخواست می کند حداکثر ۲۹ روز طول می کشد.

– از شنژن چین تا لانگ یا هر آدرس دیگری که صاحب کالا در دبی درخواست می کند تا ۱۸ روز طول می کشد.

– از گوانگژو در چین تا لانگه یا هر آدرس دیگری که صاحب کالا در دبی درخواست می کند، ۱۸ روز طول می کشد.

مزایای تحویل درب منزل

یکی از خدماتی که ما در گروه فونیکس به مشتریان خود ارائه می دهیم، حمل و نقل کالا از چین به دبی درب منزل است. عملکرد ما در این سرویس حمل کالاهای تجاری وارداتی از چین به دبی از طریق باربری دریایی یا هوایی و از محلی که صاحب کالا درخواست خدمات حمل و نقل بار درب منزل از چین به دبی را دارد می باشد. فرآیند ترخیص کالا از دبی و تحویل کالای تجاری ترخیص شده به صاحب کالا بدون اینکه صاحب کالا درگیر مراحل پیچیده و دشوار ترخیص کالا شود. پس از انجام مراحل ترخیص کالا از دبی، در صورت درخواست صاحب کالا، محموله تجاری در بارج بارگیری و به ایران ارسال می شود و در صورت ارائه آدرس در دبی جهت دریافت کالا، محموله تجاری به آدرس زیر ارسال می شود. این آدرس.

در واقع مزیت این سرویس این است که تجار دیگر درگیر مراحل ترخیص نیستند، بلکه می توانند به راحتی کالای خود را که تمام تشریفات قانونی انجام شده و از نظر قانونی رایگان است، دریافت کنند. یکی دیگر از مزایای این سرویس این است که هزینه بسیار پایینی برای صاحبان محصول دارد. در واقع ما در گروه فونیکس خدمات مختلفی از ساده ترین مراحل کار تا آخرین مرحله را برای کل مشتریان خود ارائه می دهیم.

دانلود مسیر مسیر

ارسال درب به در (ddp) از کدام کشورها امکان پذیر است؟

تعریف کلی که می توان در رابطه با خدمات درب به درب که در گروه فونیکس به مشتریان خود ارائه می دهیم این است که ما در گروه فونیکس با ارائه خدمات حمل و نقل درب منزل از چین، در واقع تمامی موارد را انجام می دهیم. مسئولیت هایی که یک تاجر باید در فرآیند واردات کالا به عهده بگیرد. مسئولیت جمع آوری و تحویل کالاهای آزاد شده که تمامی تشریفات قانونی را طی کرده است به صاحبان کالا بر عهده ماست. در واقع روند خدمات باربری دریایی و هوایی درب به درب به این صورت است که پس از انتقال محموله تجاری از چین به دبی، تمامی مراحل ترخیص کالا را طی کرده و سپس بدون محدودیت قانونی به آدرسی که مالک محموله تجاری در دبی تحویل داده شد و باربری که تحویل داده شد آن را اجاره کنید و ما کالا را به ایران ارسال می کنیم.

خدمات حمل و نقل کالا از چین به دبی در گروه فونیکس ما و سپس خدمات درب به در از بسیاری از شهرستان های معروف چین، از طریق دریا و هوا. از جمله شهرهایی که گروه ما در آنها کالا از چین به دبی حمل می کند به موارد زیر اشاره می کنیم:

 • نینگبو
 • اوه
 • شانگهای
 • شنژن
 • گوانگجو
 • دبی در امارات
 • و …

نتیجه

هدف ما در گروه فونیکس این است که تاجران جدید و کمتر با تجربه را با اهمیت خدمات حمل و نقل بار چین به دبی و مزایایی که این سرویس در اختیار بازرگانان قرار می دهد و اینکه بازرگانان می توانند با استفاده از این سرویس سود بیشتری کسب کنند، آشنا کنیم. اگر بازرگانان به اطلاعات بیشتری در مورد خدمات حمل و نقل بار چین به دبی و خدمات تحویل درب منزل ما نیاز دارند، می توانند با استفاده از روش های مختلف با کارشناسان ما در بخش مشاوره بازرگانی تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

همچنین بازرگانان می توانند برای ارسال مستقیم کالا از چین یا سایر کشورهایی که در آن فعالیت می کنند، از سایر خدمات گروه ققنوس مانند حمل دریایی، حمل و نقل هوایی و زمینی برای گروه ما استفاده کنند و یا از خدمات هزینه حمل و نقل استفاده کنند. و در انتخاب بهترین روش حمل و نقل با توجه به شرایط بار تجاری خود مشاوره بگیرید. برای اطلاعات در مورد سایر خدمات ما در گروه فونیکس می توانید از وب سایت ما به آدرس fnxshipping.com دیدن کنید.