حقیقت در مورد استویا ، GERD و عدم تعادل هورمونی و بحث فیبر


در اینجا یادداشت های قسمت 342 زنان خوش تغذیه آمده است. هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای پادکست های Apple یا Stitcher ثبت نام کنید!

برای نوشتن یک مرور پادکست (HORRAY!) ، از https://coconutsandkettlebells.com/review دیدن کنید

در این قسمت ، نوئل و استفانی درباره حقیقت استویا ، GERD و عدم تعادل هورمونی و بحث فیبر بحث می کنند.

آیا سوالی دارید که می خواهید به آن پاسخ دهید؟ به ایمیل ما در [email protected]

ما 10 درصد از وجوهی را که از حامیان خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شریک خود ، مزرعه های خار ، اهدا می کنیم ، جایی که زنانی که از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق انسان و فحشا جان سالم به در می برند از طریق برنامه های مسکونی ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار دریافت حقوق دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست خود به صورت هفتگی از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[20:08] حقیقت در مورد استویا

[55:53] GERD و عدم تعادل هورمونی

[1:01:26] بحث نخ

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب ما نارگیل و کتل بل را بخرید

گروه فیس بوک سلامت جامع زنان خوب تغذیه شده

نارگیل و کتل بلز (کتاب)

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed (از کد WELLFED10 برای 10٪ تخفیف استفاده کنید)

LMNT

مطالعات در مورد استویا

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/20303371/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10690946/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26965840/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31420111/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6627124/

LMNT

این پادکست توسط LMNT حمایت می شود! LMNT یک محصول جایگزین الکترولیت را آماده می کند. فقط یک بسته پر LMNT بخورید ، آن را با آب مخلوط کرده و یک جرعه میل کنید! کاملاً فاقد شکر ، گلوتن ، پرکننده ، مواد مصنوعی و دوستدار دیرینه است.

بنیانگذار LMNT در واقع راب ولف است ، که با وی با شماره 311 مصاحبه کردیم.

چنگ زدن به بسته نمونه رایگان از LMNT ، به اینجا بروید drinkLMNT.com/wellfed، فقط باید هزینه تحویل را بپردازید. ارزشش را دارد و می توانید آن را کاملاً امتحان کنید! این drinkLMNT.com/wellfed است. روی دکمه “دریافت مال خود” کلیک کنید و سپس برای خود چند بسته بخرید تا در دست داشته باشید!

BiOptimzers

وقتی من در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از مردم تنظیم می کنند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای بیماران دیابتی نوع 2 مناسب است. اما قند خون یک موضوع است همه باید بفهمی.

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یکی از راه های این کار کاهش مصرف کربوهیدرات های فرآوری شده و اطمینان از مصرف چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات در بیشتر وعده های غذایی است.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین این امر منطقی است اگر راهی برای حفظ سطح قند خون سالم در هر روز وجود داشته باشد ، حتی اگر “روز تعطیل” دارید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام BiOptimizers Blood Sugar Breakthrough را پیشنهاد می کنم. این مکمل غذایی آسان ، نتیجه تعدادی آزمایش است که برای یافتن بهترین فرمول مطلق مورد نیاز برای حفظ سطح قند خون سالم طراحی شده است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از اینکه برای این منظور استفاده شود ، 5 فرمول مختلف را گذراند.

هدف قند خون کاهش قند خون شما بعد از غذا است تا بتوانید وزن مناسبی داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کنید تا بتوانید آنها را با انرژی بسوزانید.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 discount تخفیف بگیرید.

به Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed بروید و WELLFED10 را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید