حضور سایپا در نمایشگاه خودرو کردستان


ششمین نمایشگاه خودرو، قطعات یدکی و صنایع وابسته کردستان (سنندج) با حضور شرکت های گروه سایپا از ۲۳ تیرماه آغاز به کار می کند.

به گزارش پارچین خودرو، گروه خودروسازی سایپا با هدف ارائه و نمایش دستاوردهای خود در حوزه محصولات، قطعه سازی، ارائه خدمات، بازاریابی و توسعه بازارهای هدف در ششمین نمایشگاه خودرو، قطعات یدکی و صنایع وابسته کردستان حضور دارد. در زمینی به مساحت ۱۳۵۰ متر مربع آخرین قابلیت های خود را به نمایش می گذارد.
همچنین در این نمایشگاه ۱۶ محصول جدید و متنوع از گروه خودروسازی سایپا به نام های شاهین CVT، آریا CVT، آریا اسپرت، کوییک اسپرت، کوییک آر اتوماتیک، سه خودروی شاهین در رنگ های جدید جدید، دو دستگاه کانوپی ۱۵۱، وانت کارون، پادرا به نمایش گذاشته می شود پلاس اسپورت، آفرود کارون، نیسان NIB دوگانه سوز، آفرود پادرا پلاس و یخچال نیسان با حضور علاقه مندان به خودرو.
لازم به ذکر است گروه خودروسازی سایپا، سایپا، زامیاد، سایپا یدک، سازه گستر، مرکز امور مشتریان و نمایندگی های صاحم خودرو و سایپا در کردستان آخرین دستاوردهای خود را در زمینه فناوری، تولید و خدمات را برای علاقه مندان به خودرو به نمایش می گذارند.
این نمایشگاه از ۱۴ تا ۱۷ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کردستان از ساعت ۱۷ الی ۲۳ برگزار می شود و گروه خودروسازی سایپا پذیرای بازدیدکنندگان است.
شایان ذکر است تعداد زیادی از شرکت های فعال در زمینه خودرو، قطعات یدکی و خدمات از سراسر کشور در این نمایشگاه حضور دارند که دستاوردها و توانمندی های فنی و خدماتی خود را به نمایش می گذارند.