حرف S در سامسونگ گلکسی اس به چه معناست؟


لوگوی سامسونگ گلکسی اس.

گوشی‌های گلکسی سامسونگ به اندازه آیفون‌ها در همه جا حاضر هستند و S نیز به همان اندازه در همه جا حاضر است. بسیاری از دستگاه های گلکسی سامسونگ روی نام خود علامت «S» دارند. چرا این است و به چه معناست؟

تاریخچه مختصری از گلکسی اس

سامسونگ گلکسی اس 21 اولترا
Galaxy S21 Ultra سامسونگ

سامسونگ در سال ۲۰۱۰ به سادگی با نام “Samsung Galaxy S” وارد دنیای اندروید شد. با این حال، اگر در ایالات متحده زندگی می کنید، احتمالاً این گوشی را با نام دیگری می شناسید.

هر اپراتور ایالات متحده نسخه های کمی متفاوت از گلکسی اس با طرح ها و نام های منحصر به فرد را دریافت کرد. AT&T دارای “Captivate”، Sprint “Epic 4G”، T-Mobile “Vibrant” و Verizon دارای “Fascinate” بود.

زمان عجیبی برای گوشی های هوشمند اندرویدی بود. همه اپراتورها می‌خواستند نسخه‌ای از این دستگاه‌ها را داشته باشند که از شبکه‌های دیگر متمایز باشد. آنها اساساً همان تلفن‌هایی بودند که بدنه‌ها و نام‌های متفاوتی داشتند.

این روند حداقل برای سامسونگ زیاد دوام نیاورد. گلکسی اس II پس از آن عرضه شد و در سراسر اپراتورهای ایالات متحده همین نام را حفظ کرد.

در سال ۲۰۱۴، نام گلکسی اس به تبلت‌ها با Galaxy Tab S گسترش یافت. امروز شرایط اینجاست سری Galaxy S شامل گوشی های هوشمند و تبلت ها می شود. این یکی از خطوط تلفن همراه سامسونگ از جمله Galaxy Z، Galaxy A، Galaxy J و Galaxy M است.

حرف “S” مخفف دستگاه های پیشرفته است

اکنون می دانیم که گلکسی اس چه زمانی وارد بازار شد، اما در واقع این به چه معناست؟ به طور کلی، “S” فقط یک حرف است که برای تشخیص بسیاری از دستگاه های تلفن همراه ارائه شده توسط سامسونگ استفاده می شود. این برای گوشی های هوشمند و تبلت های سطح بالا در نظر گرفته شده است.

ایده این است که اگر دستگاه گلکسی را با نام مدل «S» ببینید، می‌دانید که دستگاهی ممتاز خواهد بود. با این حال، هنوز تفاوت هایی در مدل های “S” وجود دارد. به عنوان مثال، خط Galaxy S “FE” از نسخه های ارزان تر نسبت به همتایان پرچمدار خود تشکیل شده است.

این واقعاً هدف “S” است. پیام واقعی آنقدر مهم نیست. این فقط یک برجسته کننده برای سازماندهی دستگاه ها است.

“S” همچنین به معنای “فوق العاده هوشمند” است.

با این حال، “S” معنای خاصی دارد. ظاهراً به معنای “فوق العاده هوشمند” است.

سامسونگ این را در سال ۲۰۱۱ به وضوح بیان کرد. این کمی احمقانه است، اما برای دستگاه هایی که قرار است بهترین باشند منطقی است. این شرکت برای تمام سری‌های خود در یک زمان تعاریفی داشت، از جمله «W» (شگفت‌انگیز)، «M» (جادویی) و «Y» (جوان)، اما به نظر می‌رسد در سال‌های اخیر به این تعاریف بازگشته است.

بفرمایید. حرف “S” در گلکسی اس مخفف “Super Smart” است. اکنون می توانید بگویید که نه تنها یک گوشی هوشمند Samsung Galaxy دارید. شما گلکسی سامسونگ دارید عالی گوشی های هوشمند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر