جزئیات عرضه خودروهای گروه بهمن در بورس کالا


با گذشت حدود یک ماه از عرضه اولین خودروهای گروه بهمن، فردا چهارشنبه ۳۰ شهریورماه، این خودروها برای دومین بار در بورس عرضه می شوند و هر نماد ملی می تواند یکی از خودروهای عرضه شده را خریداری کند.

به گزارش پرشین خودرو، فردا ۳۸ دیگنیتی سفید (تریم مشکی)، دیگنیتی سفید ۳۸ (تریم قرمز)، دیگنیتی مشکی ۳۸ (تریم مشکی)، دیگنیتی مشکی (تریم قرمز) با قیمت پایه ۸۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان. تامز به هیات مدیره بورس کالا می رود.

برای خرید خودروی دیگنیتی مهلت درخواست تا ساعت ۱۷ روز سه شنبه ۸ شهریور و مبلغ پیش پرداخت برای خرید این خودرو ۳۰ درصد می باشد. افرادی که در آفرهای قبلی خودرو را با موفقیت خریداری کرده اند، امکان ثبت سفارش را نخواهند داشت. ضمناً هر کد صرافی فقط امکان سفارش یک کد عرضه از کل عرضه در روز معامله را دارد.

بازار خودرو برای دومین ماه مهرماه میزبان فروش ۱۷۵ دستگاه خودروی تک کابین از گروه بهمن به قیمت پایه ۲۹۱.۳ میلیون تومان و ۱۲۱ دستگاه خودروی دو کابین با قیمت پایه ۳۰۱.۵ میلیون تومان خواهد بود. برای خرید کارا وانت آخرین مهلت درخواست ساعت ۸:۳۰ روز شنبه ۱۱ مهر و نرخ پیش پرداخت برای خرید محصول ۱۰ درصد می باشد. همچنین تعداد خرید و ثبت سفارش به ازای هر نماد صرافی محدودیتی ندارد و افرادی که قبلاً در فروش های قبلی خودرو را با موفقیت خریداری کرده اند نیز می توانند سفارش دهند. علاوه بر این، خرید برای مشتریان قانونی مانعی ندارد.