جزئیات تراشه M2 آینده اپل و لیست دستگاه های مجهز به آن فاش شده است


انتظار می رود سیب تعدادی مک در سال جاری راه اندازی شده اند و گزارش جدید مارک گورمن از بلومبرگ، ۹ مک را با جزئیات کمی در مورد تراشه هایی که این مدل های جدید مک را تامین می کنند، فهرست کرده است. مک های جدید علاوه بر مک استودیو اخیراً معرفی شده توسط اپل در دسترس خواهند بود. در اینجا جزئیات مربوط به این مک بوک ها آمده است.

نقشه راه مک ۲۰۲۲ فاش شد

گورمن پیش بینی می کند که اپل به زودی صاحب تراشه نسل بعدی خواهد شد شفا دهنده M2 را راه اندازی خواهد کرد که می تواند دارای نسخه های Max و Pro باشد، همانطور که با نسل اول تراشه های M1 انجام داد.

احتمالاً شایعاتی در مورد تراشه M2 با MacBook Air وجود دارد و MacBook Pro سطح پایه را ارائه می دهد. این با آنچه قبلاً شنیده ایم در تضاد است. به عنوان یادآوری، قبلاً انتظار می رفت مک بوک ایر بازطراحی شده با تراشه M1 ارائه شود.

همچنین یک مک مینی و مک پرو نیز وجود خواهد داشت که هر دو از تراشه M2 قدرت خواهند گرفت. هنوز جزئیاتی در مورد این تراشه در دسترس نیست، اما ممکن است پردازنده گرافیکی ۱۰ هسته ای و برخی بهبودهای عملکردی داشته باشد.

همچنین انتظار می‌رود اپل نسخه‌های ۱۴ و ۱۶ اینچی مک‌بوک پرو را نیز عرضه کند که احتمالاً از تراشه‌های M2 Pro و M2 Max پشتیبانی می‌کنند. Apple M2 Max Silicon می تواند ۱۲ هسته CPU و ۳۸ هسته GPU داشته باشد. ما چیز زیادی در مورد M2 Pro نمی دانیم.

علاوه بر این، یک مک پرو جدید وجود دارد که می تواند توسط جانشین M1 Ultra، احتمالا M2 Ultra، تغذیه شود. با این حال خبری از مدل جدید آی مک نیست.

انتظار می رود این میکای جدید در طول سال معرفی شود. بنابراین، انتظار نداشته باشید که اپل همه آنها را به یکباره ارائه دهد. در حال حاضر هیچ خبری در مورد برنامه زمانبندی انتشار وجود ندارد. باید دید مک های ۲۰۲۲ چگونه خواهند بود، بنابراین برای اطلاعات بیشتر، شایعات یا برخی موارد رسمی، با ما تماس بگیرید دانوتک با من باش. همچنین، نظرات خود را در مورد جدیدترین رایانه های اپل مک با پردازنده های سری M2 به اشتراک بگذارید!

به این مورد امتیاز دهید