جدیدترین خبرنامه آشپزی Bariatric


امروز صبح دکمه را فشار دادم تا جدیدترین و نهایی را ارسال کنم رایگان خبرنامه آشپزی Bariatric. این شامل اخبار بسته شدن قریب الوقوع آشپزی Bariatric می شود (اگرچه این سایت تا مارس 2021 به عنوان یک آرشیو و منبع WLS “زنده” باقی می ماند).

برای جلوگیری از تکرار خود ، در واقع ، اگر علاقه دارید ، آخرین خبرنامه را که دارای تمام جزئیات است بخوانید. اگر آنها را خیلی دیر می خوانید (از آنجایی که تاریخ انقضا در 4 آگوست 2020 است) ، این اطلاعات اصلی است …

اما همانطور که ما به آرامی خود را نشان می دهیم و به “تقریباً عادی” جدید می رویم ، به طور فزاینده ای مشخص می شود که کووید -19 بخشی از زندگی ما در ماه های آینده خواهد بود. و می دانم که با بسیاری از شما صحبت کرده ام که نگران و نگران تاثیرات طولانی مدت بیماری همه گیر بر خانواده و دوستان ، همکاران و جامعه عمومی ، رفاه ملت و اشتغال فوری و امور مالی هستید. اهمیت دارد من همچنین نگران موج دوم ، وضعیت اقتصاد جهانی ، مقابله با خدمات بهداشتی و مسائل داخلی و شخصی نزدیک به خانه هستم.

بسیاری از بیماران مبتلا به WLS نیز مطمئناً منتظر اخبار مربوط به جراحی برنامه ریزی شده یا تاخیری خود و همچنین قرارهای احتمالی بعد از عمل هستند. لطفاً فقط منتظر بمانید و اطمینان داشته باشید که روند به سرانجام خواهد رسید – مطمئناً صبر و اراده شما را به آزمایش می گذارد ، اما قطعاً ارزش انتظار را دارد.

من پاسخ های ساده ای ندارم و بر اساس همه این ملاحظات نیز نگرانی های خود را برطرف می کنم.

که منجر به الف اعلان عالی – من از پایان آگوست می بندم آشپزی Bariatric به عنوان یک تجارت این تصمیم ساده ای نبود ، اما با این وجود ، می دانم که این بهترین راه پیش رو است و به من این آزادی را می دهد که بسیاری از مسیرها و پروژه های دیگر را که مدت ها در مورد آن فکر می کردم ، دنبال کنم. علاوه بر این ، من می توانم خود را متعهد به سرآشپز عمومی خود کنم ، که از زمانی که من بیشتر و بیشتر در عرصه چاقی تخصص یافته ام ، کمی فراتر رفته است. من از این بابت هیجان زده هستم – بسته شدن به من اجازه داد تا به این ایده ها فکر کنم و اکنون عقب نشینی کرده و آنها را اجرا کنم. همچنین ، قبل از اینکه دیر شود ، این “لیست سطل” را کشف کنید.

همه چیز کامل نیست…

این وب سایت همچنان “زنده” و کاربردی است و در دسترس دستور العمل ها ، ویژگی ها و سایر موارد موجود در آرشیو و غیره خواهد بود. مارس 2021 تا بیماران WLS بتوانند همچنان از این منبع لذت ببرند.

“من بیش از 10 سال گذشته صرف توسعه آشپزی Bariatric برای بیماران مبتلا به WLS کرده ام و اطلاع رسانی ، گاهی آموزش ، و امیدوارم الهام بخشیدن و سرگرمی مخاطبان وفادار در حال افزایش و افتخار باشد. خداحافظی سخت است ، اما زمان حرکت است. برای همه آرایشگران پیش از عمل ، بعد از عمل و جانبازان آرزوی سلامتی روحی و جسمی زیادی در آینده دارم. ما در این راه کاهش وزن گاهی پر دست و پا سفرهای زیادی کرده ایم. ” من آواز میخوانم

این خبرنامه هنوز شامل دستور العمل ها ، توصیه ها ، پیشنهادات و اطلاعات زیادی به روش معمول است (برای چشیدن تصاویر زیر به تصاویر زیر مراجعه کنید) ، اما این مقاله واقعاً کمی از “بهترین بهترین ها” است و خلاصه ای از موقعیت فعلی ما را ارائه می دهد و کار را آسان تر می کند. بسته شود ، و این برای بیماران WLS معنی دارد. این یک نسخه سپر است ، بنابراین ارزش دارد که هر زمان که اجازه می دهد ، مورد به مورد را بخوانید.

امیدوارم از آن لذت ببرید و این شمارش معکوس و بستن نهایی یک فینال مناسب است! به خاطر داشته باشید که فقط تا 4 آگوست 2020 زنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید