جایگزینی خودروهای چند برند با BMW و MINI در خودرو پرشیا


خودرو پرشیا به عنوان تنها ارائه دهنده خدمات فروش و پس از فروش بی ام و مینی در ایران، طرح تعویض خودرو چند برند را با انواع خودروهای BMW و MINI ارائه کرده است.

به گزارش پارچین خودرو، علاقه مندان می توانند به صورت حضوری و با مراجعه به نمایشگاه مرکزی پرشیا خودرو واقع در کیلو ۵ جاده تهران – کرج و همچنین نمایندگی های مجاز پرشیا خودرو خودرو خود را با انواع خودروهای بی ام و تعویض کنند. و پرشیا پریمیوم در سراسر کشور. هدف از این طرح ایجاد بستری مناسب برای مشتریانی است که علاقه مند به خرید و استفاده از خودروهای باکیفیت و برندهای معتبر هستند و همچنین می خواهند تجربه خرید خودروی ممتاز و ممتاز را داشته باشند.

پرشیا خودرو به منظور رعایت حقوق مشتریان محترم و افزایش رضایت آنان اقدام به ارائه گواهی اصالت خودرو نموده است. بر اساس این اهمیت تمامی خودروهای این طرح توسط کارشناسان و متخصصان این شرکت بررسی و خودروها با گواهی اصالت پرشیا خودرو ارائه شدند. این موضوع نقش مهم و اساسی در حفظ حقوق مصرف کننده ایفا می کند و با خریدی کاملا مطمئن و بدون نگرانی و در واقع تجربه ای ممتاز، رضایت و اطمینان مشتری را افزایش می دهد.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش و طرح تعویض خودروهای چند برند با BMW، Mini و بالعکس می توانند با شماره تماس (کد شهرستان ۰۲۱) ۴۵۹۱ و یا نمایندگی فارس پریمیوم سادات آباد ۰۲۱۲۲۱۲۱۱۰۰ و فرمانیه ۰۲۱۲۶۴۵۳۶۰۷ تماس حاصل نمایند. .