ثبت رکورد جدید فروش قطعات یدکی در Cypedic


مدیرعامل سایپدک با اشاره به اجرای موفقیت آمیز قطعات یدکی تقلبی و قاچاق از شکستن رکورد فروش قطعات یدکی خبر داد.

به گزارش پارچین خودرو، سعید علیزاده با اعلام این خبر افزود: اسپیدک یکی از اولین شرکت های فعال در حوزه خودرو بود که از طرح های جدید وزارت حراست در خصوص مبارزه با عرضه و توزیع قطعات یدکی تقلبی و قاچاق آن به داخل کشور استقبال کرد. داخلی.” بازار علاوه بر انجام مراحلی از قبیل ثبت نام در سامانه جامع معاملات، اخذ کد نقش، اخذ کد شناسه کالا و کد رهگیری و آموزش استعلام قسمت اصلی سایپا یدک در شبکه توزیع و زنجیره تامین قطعات یدکی به گونه ای برنامه ریزی شده است که اجرای آن سرعت تحقق اهداف و برنامه های خاص را افزایش دهد. به طوری که با تلاش تمامی کارکنان و شبکه خدمات پس از فروش، علاوه بر شکستن رکورد فروش ماهانه در تمامی مقاطع، از مرز فروش سال گذشته در پایان آبان ماه پیشی گرفت.

وی افزود: با برنامه ریزی دقیق، افزایش عرضه و توزیع قطعات یدکی و همکاری شبکه نمایندگی های مجاز و نمایندگی های فروش، امید است با استعانت از خداوند متعال به تمامی اهداف سازمان به دست آید. پایان. از سال. در این راستا توسعه کمی و کیفی شبکه نمایندگی فروش، تکمیل طیف قطعات تحت پوشش و نیازسنجی بازار در دستور کار سازمان قرار دارد.

مدیرعامل سایپایدک تصریح کرد: در نقشه راه ترسیم شده توسط سایپایدک، اهدافی همچون افزایش رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا، گسترش سهم بازار قطعات یدکی، تسهیل دسترسی به قطعات یدکی اورجینال در سراسر کشور و با جلوگیری از ورود قطعات تقلبی و قاچاق، مقرر شد به فضل خداوند متعال و با استفاده از تمامی توانمندی های موجود و با همکاری و مشارکت ذینفعان به اهداف تعیین شده دست یابیم.