تیزر BMW i7 EV نمای جلویی درخشان را قبل از عرضه نشان می‌دهد – بررسی تخصصی


تصویر تیزر BMW i7 که نمای جلو را نشان می دهد
بی ام و

در حالی که BMW در حال حاضر چندین وسیله نقلیه الکتریکی جدید در خیابان های ایالات متحده دارد که امسال به خیابان های ایالات متحده می آیند، این شرکت کند نمی شود. اکنون، ب‌ام‌و i7 EV جدید را پیش از رونمایی آن در ۲۰ آوریل معرفی می‌کند.

بی ام و i7 مورد انتظار اولین خودروی صرفاً الکتریکی سری ۷ است و در حالی که هنوز اطلاعات زیادی در مورد آن نداریم، این عکس نمای جلویی درخشان را به ما می دهد. مانند سایر خودروهای بی‌ام‌و در طول سال‌ها، BMW بخشی از جلو را روشن می‌کند، فقط این بار جلوپنجره بزرگ «کلیه‌شکل».

البته این یک جلوپنجره کاذب است، زیرا ماشین برای خنک کردن موتور نیازی به تهویه و گریل در جلو ندارد. دلیل آن این است که BMW i7 جدید تمام الکتریکی است. اگر نمای جلویی آشنا به نظر می رسد، طراحی مشابهی را در SUV جدید X7 گازسوز مشاهده خواهید کرد.

باز هم، ما هنوز جزئیات زیادی در اختیار نداریم، اما بسیاری انتظار دارند که جدیدترین سری ۷ BMW مجهز به یک باتری بزرگ ۱۲۰ کیلووات ساعتی باشد که قادر است این سدان لوکس را با یک بار شارژ بین ۳۰۵ تا ۳۸۰ مایل برد.

متأسفانه، ما اطلاعات زیادی در مورد مشخصات، ویژگی ها یا حتی اگر نسخه M70 را با قدرت بیشتری دریافت کنیم، نداریم، اما باید منتظر ماند و دید.

برای کسانی که این مسیر را دنبال نمی‌کنند، BMW i7 2023 (و برادر گازسوز آن) سری ۷ در روز سه‌شنبه، ۲۰ آوریل، ساعت ۸:۰۰ صبح به وقت شرقی عرضه خواهد شد. در ابتدا قرار بود در نمایشگاه خودروی پکن ۲۰۲۲ در چین ارائه شود، اعلامیه به صورت زنده خواهد بود.

از طریق InsideEVs