توییتر یک رشته مکالمه را برای Space آزمایش می‌کند


توییتر می‌خواهد قابلیت‌های ویژگی اتاق صوتی خود Spaces را گسترش دهد و به همین دلیل شروع به آزمایش توانایی تعامل بهتر در طول جلسه Space کرده است. در نتیجه، یک گزینه رشته گفتگوی جدید به عنوان بخشی از آن اضافه می‌کند. در ادامه نگاهی به جزئیات این ویژگی می‌اندازیم.

توییتر می‌خواهد فضاها تعاملی‌تر باشد!

حساب رسمی توییتر اسپیس در این پلتفرم فاش کرده است که وقتی شخصی میزبان یک جلسه Space باشد، یک کارت به عنوان یک توییت ارسال می‌شود تا شرکت‌کنندگان پاسخ دهند، تعامل کنند و فضای جاری را به اشتراک بگذارند. افرادی که در Space هستند می‌توانند به راحتی توییت را مستقیماً از Space ارسال کنند.

یک دکمه رشته در رابط کاربری Space در کنار گزینه واکنش‌ها وجود خواهد داشت که با کلیک کردن روی آن، افراد به رشته Space که به محض انتشار Space شروع شده بود هدایت می‌شوند. کاربران همچنین می‌توانند تعداد چت‌ها را به عنوان بخشی از موضوع مشاهده کنند، اما فقط می‌توانند توییت‌هایی را که به عنوان پاسخ ارسال شده‌اند مشاهده کنند.

رشته مکالمه برای Space

این توانایی در حال حاضر برای تعداد معدودی از کاربران اندروید و iOS در حال آزمایش است. اگر می‌توانید از این قابلیت استفاده کنید، به ما اطلاع دهید. باید دید چه زمانی و آیا اصلا این ویژگی برای همه کاربران توییتر در دسترس خواهد بود یا خیر.

دکمه رشته اختصاصی در Spaces علاوه بر آزمایش اخیر فضاهای توییتر، به کاربران iOS امکان می‌دهد یک کلیپ ۳۰ ثانیه‌ای از یک Space را ضبط کرده و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند تا به جلسه در جدول زمانی خود گوش دهند. این راهی است که مردم می‌توانند تعامل بیشتری در Space داشته باشند.

اخیراً توییتر نیز آزمایش Circle را آغاز کرده است که به افراد اجازه می‌دهد توییت های خود را با حداکثر ۱۵۰ نفر به اشتراک بگذارند و یک گروه کوچک در این پلتفرم ایجاد کنند. این شبیه به ویژگی “close friends” در اینستاگرام است که افراد می‌توانند استوری‌های خود را با افراد محدودی به اشتراک بگذارند.