تولید SUV جدید ایران خودرو با همکاری یک شرکت خارجی


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر جوان پسند بودن محصولات جدید گفت: محصول جدید بهمن ماه سال جاری با همکاری یک شرکت خارجی وارد بازار می شود.

به گزارش پارچین خودرو، مهدی خطیبی با تشریح اینکه طرح محصول جدید طبق برنامه در حال اجرا است، گفت: محصول بنر از اواسط سال آینده وارد بازار می شود اما قبل از آن و همزمان با جشن. پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن امسال و محصول جدید دیگری را روانه بازار خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه محصول جدید ایران خودرو یک خودروی شاسی بلند است که با همکاری یک شرکت خارجی تولید می شود، گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده دو هزار دستگاه از این خودرو به صورت قطعات نیمه جدا شده (SKD) و تولید خواهد شد. بعد از آن. همچنین تولید قطعات مجزا (CKD) با ظرفیت تولید سالانه ۲۰۰۰۰ دستگاه را آغاز خواهد کرد.

به گفته نامزدم میزان داخلی سازی این محصول در مرحله مونتاژ قطعات جدا ۲۰ درصد خواهد بود.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، محصولات جدید را علاوه بر داشتن استانداردهای ۸۵ گانه، منطبق بر نیاز و سلیقه مشتریان دانست و به مدیران طراحی و توسعه محصول پرداخت و گفت: در این حوزه سلیقه مشتریان، به ویژه جوانان باید مورد توجه قرار گیرد و وسیله نقلیه مناسبی برای او ارائه شود.

وی در ادامه ضمن بازدید از روند طراحی و تولید محصول رایرا گفت: با توجه به تعهدی که به وزارت صمت داده ایم، رایرا در مرحله نمونه های صنعتی برای کالیبراسیون و آغاز آزمایش های مختلف قرار دارد.

خطیبی با بیان اینکه پنج دستگاه از این خودروها در رنگ های مختلف تولید شده و پس از دریافت پلاک آماده تست های جاده ای خواهند بود، خاطرنشان کرد: با توجه به دانش طراحی، نسخه برقی محصولات جدید از جمله ررا، نیز در دستور کار قرار دارد. خواهد گرفت

مدیرعامل ایران خودرو با تاکید بر اجرای به موقع طرح های توسعه ای خاطرنشان کرد: خودروهای جدید به سرعت تولید و وارد بازار می شوند و محصولات قدیمی نیز به تدریج از مدار تولید خارج می شوند.

وی در عین حال گفت: در مدت زمان گارانتی خروجی محصولات از خط تولید، خدمات مناسبی ارائه می شود تا مشتریان نگران آن نباشند.