توسعه تولید اتوبوس، کامیون و تراکتور با همکاری گروه بهمن


استاندار آذربایجان شرقی در نشست مشترک با مدیران این شرکت گفت: می خواهیم تولید اتوبوس، کامیون و تراکتور را در استان افزایش دهیم و در این راستا از توانمندی های گروه بهمن استفاده خواهیم کرد. گروه بهمن.

به گزارش «فارسی خودرو»، استاندار آذربایجان شرقی و مدیران ارشد گروه بهمن در نشست مشترکی پیرامون اقدامات توسعه ای بهمن ماه و استفاده از توانمندی های این گروه در استان بحث و تبادل نظر کردند.

زین العابدین خرم رضوی استاندار آذربایجان شرقی در این نشست گفت: حضور گروه بهمن در منطقه باید موجب توسعه صنعت آذربایجان شرقی شود.

وی افزود: می خواهیم تولید اتوبوس، کامیون و تراکتور را در استان توسعه دهیم و در این راستا از توانمندی های گروه بهمن بهره برداری خواهیم کرد. هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

عابدین خرم با تاکید بر اینکه آذربایجان شرقی می تواند با کمک گروه بهمن به یکی از سه خودروساز بزرگ کشور تبدیل شود، افزود: دولت از حرکت به سمت تولید خودروهای تجاری حمایت خواهد کرد.

در این نشست بیوک علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن در خصوص توسعه این مجموعه در آذربایجان شرقی صحبت کرد و خواستار حمایت منطقه ای از توسعه گروه بهمن شد.

جمشید ایمانی، رئیس گروه بهمن در پایان تاکید کرد: توسعه سرمایه لازمه توسعه است و هم اکنون در استان اهتمام ویژه ای به تولید وجود دارد و هر چه این جایگاه محبوبتر باشد بخش خصوصی نیز بیشتر می شود. این بخش تمایل به توسعه و فعالیت دارد.