تورنت ایران سرویس «پخش زنده» را ارائه کرد


سرویس «پخش زنده» ایرانسل با هدف ارائه زیرساخت های ارتباطی پایدار و مستحکم برای تولیدکنندگان محتوا راه اندازی شد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از روابط عمومی ایرانسل، سرویس پخش زنده اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به تولیدکنندگان و توزیع کنندگان محتوای ویدیویی این امکان را می دهد تا بدون دغدغه زیرساختی، محتوای ویدیویی خود را با کیفیت دلخواه و متفاوت منتشر کنند. صاحبان محتوا می توانند از این سرویس برای پخش محتوای خود از دامنه های درخواستی به همراه لوگوی انتخابی به صورت مستقیم و با بهترین کیفیت استفاده کنند.

از جمله کاربردهای مختلف این سرویس می توان به استفاده از آن در بازی های ویدیویی، کنفرانس ها و سمینارها، کلاس های آموزشی، رویدادهای فرهنگی و هنری، مسابقات ورزشی، مراسم مذهبی و … اشاره کرد.

با استفاده از این سرویس، زیرساخت قوی و پایدار ایرانسل در اختیار تولیدکنندگان محتوای ویدیویی قرار می‌گیرد و آنها می‌توانند با استفاده از این زیرساخت، بدون محدودیت تعداد مخاطب، محتوای خود را با سرعت و کیفیت بالا از طریق بستر خود تولید کنند.

در عین حال ایران تورنت این امکان را برای متقاضیانی فراهم کرده است که با استفاده از سرویس پخش زنده که بستر پخش ویدئوی خود را ندارند، محتوای مورد نیاز خود را از طریق لنز تورنت ایران در اختیار عموم کاربران تلویزیون اینترنتی تورنت ایران قرار دهند. کاربرد. با این روش امکاناتی مانند توزیع محتوا برای عموم یا گروه خاصی از آنها، امکان اظهار نظر بینندگان در حین تماشای برنامه، فروش بلیت تماشای برنامه و … در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش به سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/p/289310/p مراجعه کنند.