تماشا کنید


از مانیتورهای CRT سه چرخ داغ، برج، کیبورد و بلندگوها برای بازی استفاده می شود
ساقه را ویرایش کنید

وقتی به رایانه‌های شخصی بازی فکر می‌کنید، احتمالاً پردازنده‌ها و کارت‌های گرافیکی سطح بالا، سیستم‌های خنک‌کننده قدرتمند و صفحه‌نمایش‌ها و لوازم جانبی بسیار سریع را تصور می‌کنید. چیزی که ممکن است به آن فکر نکنید، تنظیمات ضخیم Hot Wheels است، اما احتمالاً باید فکر کنید. این مرد انجام داد.

یکی از طرفداران مد، Shank Mods یک روز تماس تلفنی از یک دوست در مورد بازدید از یک انبار کامپیوتر برای شانه کردن قطعات قبل از اینکه فروشگاه برای همیشه بسته شود، دریافت کرد. او در نهایت برج رنگارنگ Hot Wheels Tower را پیدا کرد (بله، این Hot Wheels است)، که در ابتدا برای همه بچه های بازی باحال در سال ۱۹۹۹ منتشر شد.

سپس شانک به یاد آورد که کامپیوتر Hot Wheels در ابتدا به صورت یک مجموعه فروخته می شد، همراه با مانیتور CRT، صفحه کلید، ماوس، استراحتگاه کف دست، پد ماوس، فرمان بازی با پدال و دو بلندگو – همه دارای رنگ آبی پررنگ با ‘ برچسب های شعله دهه ۹۰ که به خاطر آنها بسیار معروف هستند. برند ماشین اسباب بازی. او مخزن را برای سایر مؤلفه های منطبق جست و جو کرده است اما شانسی نداشته است.

هنگامی که به خانه رفت، پوشش تزئینی برج را برای بررسی وضعیت داخلی آن برداشت، اما متوجه شد که مادربرد به طور جبران ناپذیر خورده شده است. امکان بازسازی وجود نداشت، بنابراین Shank به دنبال اجزای جدید تعمیر رایانه بود و بودجه کمی را برای برداشتن برخی از قطعات دیگر اختصاص داد.

او موفق شد یک مینی برد MSI Z170I ITX و یک پردازنده Core i4-7400 اینتل پیدا کند، سپس یک خنک کننده CPU Noctua، کیت حافظه ۱۶ گیگابایتی Corsair Vengeance DDR4 و یک کارت گرافیک ASUS GeForce GTX 1650 خرید. سپس بعد از ظهر را صرف تعمیر یک Hot کرد. Wheels PC آن را برای آینده خود به عنوان یک رایانه بازی آماده می کند.

شانک از اینکه نتوانست مواد دیگر را در انبار پیدا کند شوکه شده بود اما فقط از حضور برج راضی بود. بعداً، دو عضو انجمن DFW Retro Computing با او تماس گرفتند – یکی مانیتور و کیبورد منطبق را داشت و دیگری مانیتور دوم و استراحتگاه کف دست داشت. Shank همچنین به جستجو در اینترنت ادامه داد و به آرامی موفق شد کل مجموعه را در کنار هم قرار دهد

تا زمانی که این لعنت به لینوس بیاید، یعنی پیشنهاد پرداخت ۵۰۰۰ دلار برای کل مجموعه ای که برای او ارسال می شود. شانک ناامید شده بود، زیرا افراد دیگر فکر می‌کردند که گروه اکنون ارزش زیادی دارد، بنابراین بودجه متوسط ​​او را از بین برد.

سپس MicroCenter با Shank تماس گرفت و قطعات مورد نیاز برای دو ترمیم رایانه (هر دو نسخه Hot Wheels و Barbie) را در اختیار او قرار داد، به شرطی که تمام تلاش خود را برای ساخت دکل های فوق العاده قوی انجام دهد. Shank MicroCenter پیشنهاد خود را پذیرفت و لیست قطعات ۷۰۰۰ دلاری را دریافت کرد، شامل چند ویژگی اضافی واقعاً مضحک که یکی از احمقانه‌ترین پلتفرم‌های بازی را که تا به حال دیده‌ایم ساخته است. حتما باید ببینیش تا باورش کنی.

از طریق AV. Club