تماشای این مسابقه درگ بی‌صدا تسلا مدل S Plaid در مقابل رویای هوای شفاف – بررسی Geek


مسابقه درگ تسلا در مقابل لوسید
DragTimes

Lucid Air EV جدید یک وسیله نقلیه چشمگیر است که چیزهای زیادی برای عشق ورزیدن دارد، به خصوص نسخه رده بالای Lucid Air Dream Edition. از زمانی که اولین بار در سال گذشته عرضه شد، طرفداران و علاقه مندان به این فکر می کردند که این خودروی ۱۷۰۰۰۰ دلاری چگونه در مقابل هم قرار می گیرد. نسخه شطرنجی مدل S تسلا، و اکنون می دانیم.

این دو در چهار مسابقه درگ به مصاف هم رفتند DragTimes، و نتایج چشمگیر است. و در حالی که هیچ یک از خودروها نتوانستند در هر چهار مسابقه به طور کامل پیروز شوند، دیدن این دو سوپرسدان در سکوت و با سرعت های دیوانه کننده در پیست، قطعا سرگرم کننده است.

برای کسانی که تعجب می کنند، مدل S Plaid خودروی برقی رده بالای تسلا است که با قیمت ۱۲۹۰۰۰ دلار و قدرت ۱۰۲۰ اسب بخار عرضه می شود. Lucid Air Dream Edition Performance قیمت کمی بیشتر دارد، وزن آن حدود ۴۰۰ پوند اضافی است و قدرت آن ۱۱۱۱ اسب بخار (۸۲۸ کیلووات) است. ویدیوی زیر را ببینید تا ببینید که چگونه همه چیز از بین رفت.

شایان ذکر است که این آهنگ تجهیزات زمان بندی یا چیزی برای رسمی کردن آن ندارد، اما این موضوع خیلی مهم نیست زیرا نتایج به خودی خود صحبت می کنند. در طول چهار مسابقه با سرعت بالا، از جمله یک مسابقه استارت، مدل S Plaid تسلا کاملاً برتری داشت.

تنها باری که لوسید ایر گران‌تر توانست برنده شود زمانی بود که راننده تسلا از حالت راه‌اندازی استفاده نکرد. که گفت DragTimes اشاره کرد که راه‌اندازی دو موتوره Lucid Air برای رانندگی لوکس بزرگراهی طراحی شده است، نه سرعت‌های مستقیم، بنابراین هنگام مقایسه نتایج، این را در نظر داشته باشید.

از طرف دیگر، مدل S Plaid تسلا یک “حالت نوار کشیدن” را ارائه می دهد که باتری و واحد درایو را به شرایط و دماهای بهینه برای نتایج بهتر پیش شرط می دهد. در طول این مسابقات، حالت Drag Strip را فعال نکردند. با رعایت تمام شرایط، مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک، ادعا می‌کند که مدل S Plaid می‌تواند در ۱.۹۹ ثانیه از صفر به ۶۰ برسد که سریع‌تر از زمان ۲.۵ ثانیه لوسید است.

علاوه بر این، DragTimes ادامه داد که پیست، بادها و هوای سرد در فضای باز برای مسابقه، به خصوص برای خودروهای الکتریکی ایده آل نیستند. با این حال، این ویدیوی کمیاب به ما بینشی از عملکرد این دو خودروی فانتزی در سناریوهای دنیای واقعی می دهد.

از طریق Engadgetرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر